MHP’den İstifa Haberlerine 15 Temmuz’lu Cevap;

21 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
9783 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz, yerel basında çıkan istifa iddialarına cevap verdi. Öksüz, “İhraç edilen kişiler nasıl olur da partimizden istifa eder?15 Temmuz sonrası vatandaşın gönlünde taht kuran liderimiz ve MHP’ye güveni hiçbir algı bozamayacaktır” dedi.

MHP Karamürsel İlçe teşkilatı hakkında yerel basında çıkan istifa haberlerine karşılık gazetemize Milliyetçi Hareket Partisi Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz özel açıklamalarda bulundu. İstifa haberlerinin algı operasyonu olduğunu belirten Başkan Çetin Öksüz, “Türkiye genelinde olduğu gibi Karamürsel’de de 15 Temmuz sonrası oluşan MHP ve liderimiz Devlet Bahçeli’ye olan güveni kimse, hiçbir algı operasyonu bozamayacaktır” dedi.

LİDERİMİZE GÜVENİ KİMSE BOZAMAYACAK

Karamürsel’de MHP ve Devlet Bahçeli’ye karşı 15 Temmuz sonrası müthiş bir hava yakaladıklarını belirten Çetin Öksüz, “Algı operasyonlarına milletimiz kulaklarını kapadı. MHP’nin ne kadar önemli olduğu 15 Temmuz gecesi vatandaşımız anladı” dedi. Öksüz, “Karamürsel’de vatandaşımız MHP’ye güven duyuyor. Bizi evlerine davet ediyor. Bu algıyı kimse bozamayacak” dedi.

İHRAÇ EDİLEN İSİM NASIL İSTİFA EDEBİLİR?

“Bir partiden ihraç eden isim nasıl istifa edebilir?” sorusunu kamuoyuna sorduğunu vurgulayan Başkan Öksüz, “Çıkan haberler gerçek dışıdır. Bize resmi bir gelen belge yoktur. Her kişinin sevdiği vardır. Burada ana nokta MHP’dir kişiler gelir geçer. Ülkücü isi MHP’ye asla küsmeyendir. O yüzden 5-10 en fazla 40 kişi ailesi partimizden ayrılabilir”

HABERLERİN ARKASINDA NE VAR MİLLETİMİZ GÖRÜYOR

“Bizim için her ülkücü bir değerdir. Biz Karamürsel’de müthiş bir hava yakaladık. Vatandaşımız 15 Temmuz sonrası yolda sarılıyor “İyi ki varsınız” diyor. Hamd olsun MHP olarak Karamürsel’de hiçbir sıkıntımız yok. Vatandaşın, milletin gönlünde taht kuran MHP’yi hangi algı operasyonu bozabilir. Bu tarz haberlerin arkasında ne var milletimiz görüyor”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,834 saniyede tamamlandı.