MHP kongre için gün sayıyor

22 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4284 defa okundu.

MHP Kocaeli Teşkilatı, genel merkezden beklenen genelgenin partiye ulaşmasının ardından seçim startını verecek. Kongrede mevcut İl Başkanı Aydın Ünlü ve 12 ilçe başkanı yeniden aday olacak.

MHP’de 1 Kasım genel seçiminin ardından başlayan değişim rüzgarı genel başkan Devlet Bahçeli’nin zaferi ile sonuçlanırken, teşkilatlarda kongre heyecanı başladı. MHP Kocaeli teşkilatı tüm Türkiye’de olduğu gibi genel merkezden gelecek olan genelge ile kongrelerin startını verecek. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yeniden aday olacağı kongre süreciyle ilgili iddialı açıklamalarda bulundu. Kendisinin aday olacağını ifade eden Ünlü, “12 ilçe başkanım ile kaybetmek pahasına da olsa kongrede olacağım”dedi.

ÇALIŞMA PROGRAMI TAMAMLANDI

Yarın seçim varmış gibi kongre hazırlıklarını tamamladıklarının altını çizen Ünlü, “Bütün teşkilatlarda üye kayıt defterlerine kadar çalışma  programı tamamlandı. Kongreye Türkiye de en hazır teşkilat Kocaeli . Toplu üye kayıtlarımız devam ediyor.  Partimiz Kocaeli de 25 bin üyeye doğru gidiyor. Mevcut 12 ilçe başkanı ile  beraber kongreye hedef uzlaşıcı kültürü olacak .Tek adaylı kongreleri tercih ediyoruz.Ama demokratik hakkını kullanmak isteyen arkadaşlarımızın önünü kesmeyiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,888 saniyede tamamlandı.