MHP Kocaeli Resmen Seçime Hazırlanıyor

29 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8595 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, 12 ilçe başkanıyla aylık ilçe başkanlarını toplantısını gerçekleştirdi. Ünlü; “Genel merkezin belirlediği referandum ve gündem politikaları aynı çizgide söylemle, sahada vatandaşa anlatılacak. Sandık görevlilerimiz, okul başkanlarımız ve müşahitler hazır olacak” cümleleri seçim startı verildi olarak yorumlandı.

MHP aylık ilçe başkanları toplantısı öncesi açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü teşkilat genel merkezin belirlediği politikaların alt yapısının hazırlanması noktasında adımlar atacaklarını vurguladı. MHP İl başkanı Aydın Ünlü, “Referandumla ilgili çalışmaların alt yapısını yapmak, teşkilatları diri tutmak, sandık görevlileri, okul başkanları, müşahidlere kadar çalışmalarımızı hazırlamak anlamında MHP ilçe başkanları ve yönetimi ile sahaya inecek” ifadelerini kullandı.

20161129082118ARTIK-YENI-MAN---Kopya

ANKARA NE DİYORSA KANDIRA AYNISINI KONUŞACAK

Toplantıda konuşan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, yerel basına değerlendirmelerde bulunan ilçe başkanlarını da, inceden uyardı. Ünlü, “Kocaeli hem genel merkeziyle, hem ilçe teşkilatlarıyla, mahalle başkanlarıyla, Kandıra’da ne konuşulursa Karamürsel’de aynı şeyin konuşulduğu, aynı söylemlerin söylendiği bir Kocaeli teşkilatları olacaktır” ifadelerini kullandı.

MHP TEŞKİLATLARI DİRİ OLACAK

“Hem önümüzdeki ay genel merkezimizin illere yapacağı toplantının alt yapısını yapmak, hem teşkilatları önümüzdeki beklenen referandumla ilgili çalışmaların alt yapısını yapmak, teşkilatları diri tutmak, sandık görevlileri, okul başkanları, müşahitlere kadar çalışmalarımızı hazırlamak anlamında MHP ilçe başkanları ve yönetimi ile sahaya inecek. Bu sahadaki değerlendirmeler, inanıyorum ki genel merkezimizin Kocaeli programıyla, özleşecek. Bir de bunun alt yapısını yapmış olacağız”

673813a65ab5f6ff4afaf5b997f20464_500_0_0

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,828 saniyede tamamlandı.