MHP Kocaeli İl Başkanı AydınÜnlü; “Kimse MHP’cilik Oynayamayacak”

4 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6111 defa okundu.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Aydın Ünlü’ye boşuna saldırmıyorlar. Uzun yıllar MHP’cilik oynayanlar artık oyun oynayamayacaklar” dedi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, partisinin il binasında basın açıklaması yaptı. Aydın Ünlü Alparslan Türkeş’in adının Akademi Hastanesi’nin önüne yapılan üst geçide verileceğini ifade ederek olağanüstü genel kurul söyleminde bulunan muhaliflere yönelik olarak, “Uzun yıllar MHP’cilik oynayanlar artık oyun oynayamayacaklar” dedi.

ÜNLÜ’DEN VALİYE TEŞEKKÜR

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kamu hizmetleri anlamında siyasi partilerin bilgilendirilmeleri de Kocaeli siyaseti adına çok önemlidir. Vali beye çok teşekkür ediyoruz. 29 Ekim’de inanıyorum ki törene tüm il başkanlarımızın katılımıyla resmi bir tören olacak. Bu da bir ilk olacak Türkiye’de. Bu bilgi paylaşımı Kocaeli siyaseti için sevindirici olacaktır. Olumsuzların olumlu olması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz belgeli konuşuruz. Önemli projelerle ilgili değerlendirmelerle ilgi düşüncelerimizi de kamuoyuyla paylaşacağız”

DİSİPLİN KURULU ÇALIŞAMAZ HALE GELİRSE

Aydın Ünlü, “MHP kurumsal bir siyasi parti. Genelge gelmeden bu işler başlamaz. Yarın Ankara’da olacağız. Hem grup toplantımıza katılacağız. Hem de genel başkanımızla görüşeceğiz. İhraç edilecek insanlar için ilçe teşkilatlarından şu anda isimler gelmedi evrak işlemleri yapılıyor. Durum netleşince kamuoyunu aydınlatacağız. Onlar beklemeye devam etsinler. Yeni kongre süreci başladı. Bizim gündemimizde öyle bir süreç beklentisi falan yoktur. MHP’nin 9 Ekim kongre sürecine gelmesiyle beraber olağanüstü genel kurul hayali kuranlar o hayalle yaşamaya devam etsinler. Disiplin kurulu çalışamaz hale gelirse il başkanlığı duruma müdahale eder. Karar yeter sayısı vardır. Tersi bir durumu söyleyenler hayal görüyorlar”

 “MHP’CİLİK OYNAYANLAR”

Paralel yapının MHP’yi ele geçirmek istediğini vurgulayan Ünlü, “Paralel yapı tarafından MHP’yi ele geçirmek için yapılanlara ve Aydın Ünlü’ye yapılanlara bakın durumu anlarsınız. Çoğu insan MHP’nin üyesi dahi olamayacaktır. Aydın Ünlü’ye boşuna saldırmıyorlar. Uzun yıllar MHP’cilik oynayanlar artık oyun oynayamayacaklar. Artık MHP’nin sandığını bekleyen samimi insanlarla MHP yoluna devam edecektir. MHP ile ilgili kararı taban verecek. MHP’nin yarın ki yol haritasını bu insanlar çizecek” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,851 saniyede tamamlandı.