MHP Kocaeli, Bu Sözleri Unutmadı Disipline Gönderdi

1 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
7002 defa okundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’i kastederek hakkında sosyal medya hesabından “Bedbaht ta sensin, şuursuz da sensin, hain de sensin…MİT paraleli, AKP’nin kriptolu elemanı” ifadelerini kullanan MHP’li isim disipline gönderildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi kurultay tartışmaları döneminde sosyal medya konusunda talimatla özellikle partilileri uyarmıştı. Bu gelen talimat doğrultusunda MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, basın toplantılarında MHP’nin kurumsal yapısı ve Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye karşı, sosyal medya hesaplarından hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanılmaması gerektiğini ikaz etmesine rağmen sosyal medyadan dolayı disipline gönderilenler bir isim daha eklendi.

ALİ RIZA ÇAKIN DİSİPLİNE SEVK EDİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kandıra İlçe Başkanlığı tarafından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye ve MHP’nin kurumsal yapısına zarar verdiği gerekçesi ile MHP Kandıra Eski İlçe Başkan Yardımcısı Ali Rıza Çakın, ihraç istemiyle disipline verildi. MHP Kocaeli İl Disiplin Kurulu önümüzdeki günlerde MHP Kandıra Eski İlçe Başkan Yardımcısı Ali Rıza Çakın’ın savunmasını almak için harekete geçecek.

hain

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIMLARI OLAY OLDU

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sosyal medya hesaplarından ağır eleştirilerde bulunan Ali Rıza Çakın, kurultay tartışmaları sürecinde MHP Genel Başkan Adaylarından Meral Akşener’i desteklemişti. Çakın sosyal medya hesabından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi kastederek, “Partiyi böl, parçala… Kalabalık toplayamama sıkıntından miting yapma,sonra da akp mitingine katıl…Yav he he…sen hep böyle ” bilge ” ol, ben ” cahil ” kalmaya razıyım…” ifadelerini kullandı.

ali-rıza-meral

PARTİYE MERAL AKŞENER AFİŞİ ASMIŞTI

MHP Kandıra Eski İlçe Başkan Yardımcısı Ali Rıza Çakın’ın disiplin dosyasında iddia göre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yken başka bir isimin fotoğraflarını astı ortaya çıktı. Çakın soysa medya hesabından  bu durumu şu cümlelerle ifade etmiş; “Gece yarısı Kandıra ‘ ya gelip benim astığım Meral Akşener afişini indirip, alıp götüren ” ŞEREFSİZ”… bir dahaki gelişinde haber verde , ibret-i âlem için seni Kandıra meydanında döveyim ki , sahibin bir daha ” kuduz ” aşını unutmasın” ifadelerini kullandı.

ali-rıza-capkın

“NEREMLE GÜLEYİM SİZE”

İşte o paylaşımlardan bazıları; “7 Ağustos Erciyes kurultayı yerine ülkücüleri 7 Ağustosta Yenikapı ya davet edenleri Allaha havale ediyorum. Düşünsenize ; MHP liderine göre ülkesinde darbe isteyen fetö ile partisinde demokrasi isteyenler aynı kefede… İkisi de ” hain ” …. Partisinde demokrasi uygulamayıp, demokrasi isteyenleri ” hain ” ilan eden muhteremin, Türkiye’nin demokrasi kahramanı diye yutturulmasına neremle güleyim acep?” ifadelerini kullandı.

“MHP GENEL MERKEZİ GÜVENİLMEZ”

“Allah belanızı versin… YSK ‘ ya başvuruyu geri çeken muptezeller… hani Devlet sözü idi, hani genel başkan sözü idi? Size güvenilmez dediğimizde laf ebeliği yapıyordunuz…Sizin kaliteniz Cemal iti kadar… sizin dostunuz Cemal, bizimki Yılma Durak… aramızdaki fark bu…

“ŞUURSUZ, BEDBAHT VE HAİN SENSİN”

“Bedbaht ta sensin, şuursuz da sensin, hain de sensin…MİT paraleli, AKP’nin kriptolu elemanı…. İrticalen konuşma fukarası, ” ekonomi ” diyemeyen sözde ekonomist…. Yeter artık yeter…

“YA GİT KURTULALIM YA ÖL KURTULALIM”

“Ya ” git ” kurtulalım, ya ” öl ” kurtulalım… sevgimizi kaybetmiştin, saygımızı da kaybettin”

13173810_10153707650708510_506658338633352498_n

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,822 saniyede tamamlandı.