MHP Kocaeli Birlik Mesajı Verdi

14 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
11349 defa okundu.

MHP Kocaeli bayramlaşma törenine, Meral Akşener’in ihracı sonrası “Sandıkta Görüşürüz” diyen partililer hariç, tüm ülkücüler katıldı.

MHP İl Teşkilatı tarafından Kurban bayramının ikinci gününde parti binası önünde coşkulu bir bayramlaşma töreni gerçekleşti. Yoğun katılımla gerçekleşen bayramlaşma törenine parti içi yaşanan değişim tartışmaların tüm tarafları katılım gösterdi. Törende ise sosyal medyadan “Sandıkta Görüşürüz” diye paylaşım yapanların katılmaması dikkat çekti.

MHP ÜLKESİ İÇİN MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEK

Ünlü,” Kaos havarilerine fırsat vermemek, kriz elçilerine şans tanımamak mecburiyeti ertelenemez bir gerekliliktir. Dağılarak değil birleşerek, küserek değil kucaklaşarak, asılsız ve hayasız ihbarla değil birbirimizin hakkını koruyup gözeterek var olacağımız açık bir hakikattir. Türk milletinin bölünüp parçalanmasını dileyen, gözleyen, bunun için yanıp tutuşan zulüm uşaklarına ve vicdanı buz tutmuş çevrelere de asla müsaade etmeyeceğiz.  Sınır ötesinde operasyon yapan, yurt içinde hainlere karşı emsalsiz bir mücadele azmi gösteren kahramanlarımıza üstün başarılar diliyor, hepsinin bayramını kutluyorum” dedi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,829 saniyede tamamlandı.