MHP Kadın Kollarından 10 Kasım Mesajı!

9 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4635 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl kadn kolları Baskanı Özge Keçeci, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 78. yıl dönümü olması nedeniyle yazılı mesaj yayınladı. Keçeci; “Atatürk, milletin gönlünde ebedi yaşayacaksın” dedi.

10 Kasım 1938’den bugüne 78 yıl gecen Mustafa Kemal bir temeldir. Bir yöndür. Yapılmış, her şeyi bitmiş bir bina değildir. Onu ancak devam ettirerek, sürdürerek sevebiliriz her zamankinden daha çok özlüyor ve daha iyi anlıyoruz ki bir ülkenin onur ve haysiyetini koruyarak, çağdaş ve örnek bir cumhuriyet haline getirilebileceğini bütün dünyaya gösteren ve bunu tarihe altın harflerle yazdıran büyük Atatürk! Sen milletinin gönlünde ebedi yaşayacaksın.”

ÇAĞDAŞ SEVİYEYE GETİRECEĞİZ

“Kurmuş olduğun demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ ni ebediyete kadar yaşatacağımızı, ilke ve devrimlerinin yılmaz koruyucuları olacağımızı bir kez ifade eder, ülkemizi hak ettiği çağdaş seviyeye getireceğimize manevi huzurunda söz veririz.  Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 78. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum”

özge resim yeni

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,836 saniyede tamamlandı.