MHP İzmit ilçeden anlamlı ziyaret

24 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3888 defa okundu.

24 Kasım Öğretmenler Gününü unutmayan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve beraberindekiler çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaret çerçevesinde Türk Eğitim Sen Kocaeli Şubesi’ne de giden Yalçınöz, bireylerin yetişmesinde en az anne baba kadar öğretmenlerin de payı olduğunu söyledi.

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ile beraberindekiler 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Türk Eğitim Sen Kocaeli Şube Başkanı Yaşar Şanlı ile yönetimini ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Yalçınöz ilk olarak öğretmenlerin yaşadıkları sorunlara değinerek hükümet yetkililerine çözüm noktasında çağrıda bulundu. Öğretmenlerin topluma yön veren bireylerin yetişmesinde çok büyük paya sahip olduğuna vurgu yapan Yalçınöz, “Sağlıklı bireyler yetişmesinin yolu iyi bir eğitim sisteminden geçer ama ne yazık ki bizim ülkemizde eğitim sistemi yapboz tahtasına döndü.

SAĞLIKLI DEĞİL

“Her eğitim bakanı ile birlikte değişen eğitim sistemimiz var. Bu sağlıklı değil” dedi. Öte yandan Türk Eğitim Sen Kocaeli Şubesi’nin üyeleri ile birlikte tüm öğretmenlerin gününü kutlayan Yalçınöz, daha güzel bir eğitim sistemi temennisinde bulundu. Ziyaretinden dolayı Ahmet Yalçınöz ve beraberindeki partililere memnuniyetini ifade eden Yaşar Şanlı ise sorunlarını dile getirmek noktasında kendilerine aracı olan siyasetçilere teşekkür etti. Sohbetin bir süre devam ettiği ziyaret hep birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

15216001_10154318837503019_172747597_o

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,819 saniyede tamamlandı.