MHP İzmit İlçe’den 29 Ekim Cumhuriyet Mesajı;

29 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6885 defa okundu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yürüyüş yolunda etkinlik düzenleyen MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve ilçe yönetimi vatandaşlara bayrak dağıttı. Yalçınçöz; “Tartışma ve anlaşmazlıkların perdesini açılmamak üzere kapatmıştır. Ve Cumhuriyet’ten dönüş yoktur” dedi

MHP İzmit İlçe teşkilatı tarafından yürüyüş yolu üzerinde vatandaşlara Cumhuriyet bayramı dolayısıyla bayrak ve balon dağıtıldı. Etkinliğe MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün yanı sıra MHP Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Özge Keçeci, MHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Urgancı, MHP İl yönetim kurulu üyeler, MHP ilçe başkanları, Ülkü Ocaklarına mensup gençler ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

 TARTIŞMAYA KAPALIDIR

Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde konuşan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz,”Muazzam bir mücadele ruhunun, muhteşem bir irade gücünün, hayranlık verici bir milli şuurun eseri Olan Türkiye Cumhuriyeti 93 uzun yılı geride bırakmıştır.”Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” ilkesine sımsıkı sarılarak, Cumhuriyetle demokrasinin kaderini bir ve ortak görerek Türkiye’nin istiklal ve istikbaline sahip çıkmak her vatan evladının görevi olmalıdır. Türkiye Cumhuriyeti yüksek ahlaki değer ve niteliklerle yoluna devam edecek, ebediyetin ufuk çizgisine Allah’ın izniyle uzanacaktır.

“DÖNÜŞ YOKTUR”

Bu itibarla Cumhuriyet’in ilanına giden zorlu ve çileli kurtuluş süreci herkes için rehber olmalı, gerekirse aranılan cesaret ve atılganlık Türk tarihinin raflarından indirilmemelidir. Türk milleti 29 Ekim 1923’de Cumhuriyeti ilan ederek hükmünü vermiş, sözünü söylemiş, tartışma ve anlaşmazlıkların perdesini açılmamak üzere kapatmıştır. Ve Cumhuriyet’ten dönüş yoktur. Emanete sahip çıkacak, hükümranlık haklarına ve tarihsel hukukuna gölge düşürmeyecek olan da büyük Türk milletidir.

MHP-CUMHRİYET-İZMİT-AHMET

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,825 saniyede tamamlandı.