MHP Genel Başkanı Tüm Kapıları Kapattı

6 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
110475 defa okundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kurultay tartışmaları sürecinde değişim diyen isimlere kapıları kapattı. Bahçeli; “O aslında iyi bir arkadaştı ama diğerlerine kandı’, ‘artık akıllandı’ gibi gerekçelerle kimsenin affedilmeyecek, o kişilere kapılar kapandı” dedi.

260 kişilik bir ekiple Ankara’da Lider Devlet Bahçeli ile görüşen MHP İstanbul İl teşkilatı bu toplantıdan ağır bir sorumluluk üstlenerek ayrıldı. Lider Bahçeli MHP’nin içinden geçtiği muhalif süreci de gündeme getirdi ve kimi uyarılarda bulundu. Bahçeli, muhaliflerin hiç bir şekilde yönetimlere alınmamasını ve teşkilatlara sokulmamasını istedi.  “Bu konuda sizlere ağır bir görev düşüyor” diyen Lider Devlet Bahçeli, ‘o aslında iyi bir arkadaştı ama diğerlerine kandı’, ‘artık akıllandı’ gibi gerekçelerle kimsenin affedilmeyeceğini, o kişilere kapıların kapandığını kesin bir dille ifade etti.

 “BOLU GEREDE CİVARINDA AYRILABİLİRSİNİZ”

Lider Bahçeli MHP’nin içinden geçtiği muhalif süreci de gündeme getirdi ve kimi uyarılarda bulundu. Bu süreçte kimlerin kimlerle gizli görüşmeler yaptığı, nelere tevessül ettiği, ne eğilimler gösterdiğinin gerek Genel Merkez tarafından gerekse teşkilat yöneticileri tarafından artık net biçimde bilindiğini belirten Lider Bahçeli, muhaliflerin hiç bir şekilde yönetimlere alınmamasını ve teşkilatlara sokulmamasını istedi.  “Bu konuda sizlere ağır bir görev düşüyor” diyen Lider Devlet Bahçeli, ‘o aslında iyi bir arkadaştı ama diğerlerine kandı’, ‘artık akıllandı’ gibi gerekçelerle kimsenin affedilmeyeceğini, o kişilere kapıların kapandığını kesin bir dille ifade etti. MHP Lideri Bahçeli, İstanbul teşkilatına yönelik olarak; “Bu akşam döneceksiniz artık hepiniz yolda olacaksınız. Eğer içinizde ‘ben bunu yapamam’ diyen birileri varsa hiç zahmet edip İstanbul’a kadar gitmesin. Bolu-Gerede civarında bir yerlerde teşkilattan ayrılsın” şeklinde konuşarak bu konudaki kararlılığını sergiledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,822 saniyede tamamlandı.