MHP Başiskele Günaydın ile Büyüyor

6 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
16155 defa okundu.

Atandıktan sonra hızla çalışmaya başlayan ve partiye yeni üyeler kazandıran MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın, “Yarın seçim olacakmış gibi çalışıyoruz, aynı tempo ile çalışmaya devam edip partimizin iktidarına en büyük katkıyı sağlayacağız” dedi.

1 Kasım seçimleri sonrasında MHP içerisinde başlayan olağan üstü kongre süreci ile MHP Kocaeli’de üst kurul delegelerinin istifaları beraberinde geldi. MHP Başiskele İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz’ın parti içi muhalefet destek vermesinden dolayı görevinden istifa etti. MHP Kocaeli İl Başkanlığı tarafından atanan kayyum sonrasında iki aylık çalışma sonrasında İlçe Başkanlığı’na Serkan Günaydın’ın atanmasına karar verildi. MHP İl Başkanlığı’nda yapılan açıklama ile İl Başkanı Aydın Ünlü tarafından İlçe Başkanı Serkan Günaydın’a yetki belgesi verildi.

YARIN SEÇİM OLACAK GİBİ

Yetki belgesini aldıktan sonra çalışmalarına son hızla başlayan Başkan Günaydın, ilçe teşkilatına hareketlilik getirdi. Çalışmaları ile adından söz ettirmeye başlayan Günaydın’ın ilk icraatlarından biri de partisine yeni üyeler kazandırmak oldu. Zaman zaman gerçekleştirilen üye katılım toplantılarında yeni partililere rozetlerini takan Günaydın, “MHP’li olmanın ayrıcalık olduğuna inanıyoruz. Partimiz yeni üyelerimiz ile daha da güçlenecek. Yarın seçim olacakmış gibi çalışıyoruz, aynı tempo ile çalışmaya devam edip partimizin iktidarına en büyük katkıyı sağlayacağız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,808 saniyede tamamlandı.