Meral Akşener’den Başkanlık Yorumu!

13 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5823 defa okundu.

MHP eski Karamürsel İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy’un yeni lokantasının açılışında konuşan MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, “Başkanlık hayali kuranlar buradakileri dikkate alsınlar” dedi.

MHP eski Karamürsel İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy’un, Karamürsel, Tavşanlı ve Gölcük’ten sonra faaliyete geçirdiği dördüncü lokanta olan Köfte Sarayı ve Sulu Yemek’in açılışı için Değirmendere’ye gelen Akşener’i değişim grubuna bağlı partililer karşıladı. Kurdele kesiminin ardından işletmenin herkese hayırlı olmasını dileyen Akşener, başkanlık tartışmalarını değerlendirdi. Akşener; “Başkanlık hayali kuranlar burada ki hazürunu dikkate alsın” dedi.

‘DİKKATE ALSINLAR’

Meral Akşener, “Ben İzmit doğumluyum. Bugün Orhan kardeşimizin bir açılışı için geldik. Sevgili kardeşime hayırlı oldun demeye geldik. Kendi aramızdaki bağlılığın bir örneği bu. Türkiye ekonomik olarak sıkıntıda. Hizmet sektörüne yönelik bir işletmede en azından birkaç kişiye istihdam sağlıyor. Bu kalabalık kardeşimizin açılışı için gelmiş. İstanbul’dan gelen var, Ankara’dan gelen var. Buradan da görüyoruz ki Ülkücüler bir olduğu sürece Türkiye’de yaprak kıpırdamaz. Başkanlık hesabı yapanlar buradaki hazerunu dikkate alsın” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,817 saniyede tamamlandı.