Mehmet Ellibeş’ten MHP Ziyaret

11 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5634 defa okundu.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, kendisine nezaket ziyareti gerçekleştiren MHP Gölcük İlçe Teşkilatı’na iade-i ziyaret bulundu.

MHP Gölcük İlçe Teşkilatı Başkanı Bilal Çakır ve yönetimini makamında ağırlayan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ziyaretten ötürü memnun kaldığını dile getirmiş ve bu kapsamda MHP ilçe teşkilatına bir ziyarette daha bulundu.

Şehrimizi Güzelleştirmek Adına Gayret Göstermeliyiz

MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır ve yönetimine başarılar dilediğini bir kez daha ifade eden Başkanı Ellibeş, “Göreve yeni gelmesinden ötürü Bilal Çakır’a başarılar diliyoruz. Amacımız Gölcük için birlikte hizmet vermektir. Vatana hizmet anlamında her zaman birlikte olmamız gerekiyor.

Aynı çeşmeden su içiyoruz, aynı şehirde yaşıyoruz, aynı havayı soluyoruz. Partilerimiz ne kadar farklı olursa olsun aynı memleketin insanıyız. Faydalı işler yapmak ve şehrimizi güzelleştirmek adına gayret içinde olmalıyız. Ayrım yapmadan bütün siyasi partilerimizi ziyaret ediyoruz ve daha iyi bir Gölcük İçin neler yapabilirizin gayreti içerisindeyiz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır da Başkan Ellibeş’eteşekkürlerini iletti: “Gölcük için elimizden ne geliyorsa her zaman yapmaya hazırız ve yapmaya da devam edeceğiz. Başkan Ellibeş’e nazik ziyaretinden ötürü teşekkür ediyoruz. Bizlerde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getireceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,839 saniyede tamamlandı.