Karaosmanoğlu, “Bizler Ömer Halisdemir gibi gençler yetiştirmeliyiz”dedi.

14 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5985 defa okundu.

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Kocaeli İl Başkanlığında ki bayramlaşma törenine katıldı. Karaosmanoğlu, ““Bizler Ömer Halisdemir gibi gençler yetiştirmeliyiz”dedi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, geleneksel olarak yapılan AK Parti Kocaeli Teşkilatının bayramlaşma törenine katıldı. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda teşkilat mensubunun katıldığı törende bir konuşma gerçekleştiren Başkan Karaosmanoğlu, “Bayramlar sevinç ve mutluluk günüdür. 15 Temmuz’da yaşanana darbe girişimi halkımızın ve emniyet güçlerimizin büyük gayretleri sonucu bertaraf edildi. O gece şehit ve gazi olan kardeşlerimizle birlikte, vatanımızın bekası için canlarını feda eden emniyet güçlerimizi asla unutmayacağız” dedi.

ŞEHİT YAKINLARIMIZI VE GAZİLERİMİZİ ZİYARET EDELİM

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığında ki bayramlaşmada şehitlerimizin canlarını seve seve verdiklerini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Şehitlerimizin yakınlarını ve gazilerimizi bu bayramda ziyaret edelim. O kahraman kardeşlerimizin ailelerini hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Ömer Halisdemir gibi kahramanlar ülkemizi işgal etmek isteyenlere karşı gereken cevabı verdiler. Bakınız Kocaeli olarak, Ömer Halisdemir’in baba ocağı Niğde’de güzel bir park yaptık. Ömer Halisdemir ismini verdiğimiz parkı yakında açacağız.
ÖMER HALİSDEMİR GİBİ GENÇLER YETİŞTİRMELİYİZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bayramlaşma töreninde ki konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Bizler Ömer Halisdemir gibi gençler yetiştirmeliyiz. Bunu başaramazsak beyinlerini satanlar ve kiralayanlar bu ülkede cirit atarlar. Onlara asla pabuç bırakmayacağız. 15 Temmuz bizlere dünyada ki mazlumlara ve gariplere sahip çıkmamızın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Dünyada ki o gariplerin bizden umudu var. Onları yalnız bırakmadık. Bunu başarabilmek için birbirimize sevecek, saygı duyacak ve değer vereceğiz. Küçük işlerle, dedikodularla ve bizim değerlerimize aykırı işlerde asla bulunmayacağız. Gerçekleştirdiğimiz hizmetler, teşkilatımızın ve ekibimizin başarısıdır” diyerek sözlerini tamamladı.

ZIYA7663

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 2,707 saniyede tamamlandı.