Kandıra Kaymakamıyla İlgili MHP’den Açıklama;

27 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8730 defa okundu.

Kandıra’yı hareketlendiren eylem iddiasıyla ilgili MHP Kandıra İlçe Başkanı Özkan Ayyıldız, “MHP dün olduğu gibi bugün ve yarında devletin aldığı kararların yanında olacaktır” dedi.

MHP Kandıra ilçe başkanı Özkan Ayyıldız, Kandıra kaymakamı İsmail Çiçek‘in açığa alınması ve miting haberleri ile ilgili açıklama yaptı. Ayyıldız; “FETÖ operasyonları kapsamında atılan her adımın, devletimizin MHP olarak yanındayız. Devlet, sorgulamasını ve istikbaratını yapıp değerlendirilmesinin yaşandığı bir süreçte, geçtiğimiz gün ilçemizin kaymakamı İsmail Çiçek’in açığa alınıp gözaltına alınmasını yaşadık” dedi.

DEVLETİ SORGULAMA BASİRETSİZLİĞİNE KAPILMAMALI

“İlçede çeşitli spekülasyonlar ve dedikodular yayılmalara ve destek amaçlı miting olacağı konuşulmakta. MHP ilçe teşkilatı olarak devletimizin aldığı kararların yanında olduğumuzu belirtiriz. Halkımızın da devletimizi sorgulamak gibi basiretsizliğe kapılmamasının altını çizmek isteriz.Suçu olan ceza evine, suçu olmayan evine gider. Devleti sorgulamak kimsenin haddi değildir. MHP devletin bekası, milletin varlığı ve birliği için görevinin başındadır”

haberhodrimeydan.com

Eylem İddiası Kandıra’yı Karıştırdı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,845 saniyede tamamlandı.