Kaan Dilmen çok kızgın; “Kopuk’un Söylemleri Külliyen Yalan”

14 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
12096 defa okundu.

MHP İl Disiplin Kuruluna ihraç istemiyle sevk edilen Oğuz Erhan Kopuk’un yerel basına verdiği açıklamada “Aydın Ünlü, Kaan Dilmen’den Meral Akşener’e imza vermesini istedi” açıklamasına MHP Eski İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen’den sert cevap geldi. Dilmen, “Baştan aşağı yalan. Külliyen yalan. Ne yapmak istedi anlamadım” dedi.

MHP İzmit İlçe yönetimi tarafından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından korsan kurultaya katılmak ve il başkanına hakaret gerekçeleri ile disipline sevk edilen Oğuz Erhan Kopuk, son açıklamaları ile yakın ilişkisi olan MHP Eski İzmit İlçe Başkanı aynı zamanda üst kurul delegesi Kaan Dilmen’i de çileden çıkardı.

AMAÇ  ÜNLÜ’YÜ İTİBARSIZLAŞTIRMAK

Aydın Ünlü, Kaan Dilmen’den Meral Akşener’e imza vermesini istedi” açıklaması Kaan Dilmen’i çok kızdırdı. Dilmen, “Beni Kocaeli tanır. Ne söylediysem arkasında dururum. Bu açıklamalar tamamen yalandır. Amaç Aydın Ünlü’yü itibarsızlaştırmak. Bana Ünlü, asla Meral Akşener’e imza ver demedi. Böyle bir şey olmadı”

SÖYLEMLER KÜLLİYEN YALANDIR

Oğuz Erhan Kopuk’un ne yapmak istediğini anlayamadığını ifade eden Kaan Dilmen, “Söylenen ifadeler külliyen yalandır. İl Başkanı Aydın Ünlü, bana imza vermemem konusunda, sürekli iletişime geçti. Elinden geleni yaptı. Kopuk’un açıklamaları gereksiz, ciddiye alınmayacak ifadeler” cümleleri ile gerçeği ortaya çıkardı.

BENİM İÇİN MHP BİR DEĞERDİR

MHP’nin kendisi için bir değer olduğunu ifade eden Kaan Dilmen, “Bugün hala açıklamanın şaşkınlığı içerisindeyim. Nerde ne zaman olursa olsun MHP benim için bir değerdir. İsmim üzerinden MHP’ye zarar verilmesine asla müsaade etmem. Dün olduğu gibi her zaman teşkilatlarımızın sıkıntılarında destekçisi olmaya çalıştım” cümleleri ile örnek söylemlerde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

198 sorgu 0,810 saniyede tamamlandı.