İsmail Baran, hep sahada

15 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4374 defa okundu.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, bir yandan kenti imar edip geleceğe hazırlarken diğer yandan da vatandaşların beklenti, görüş ve önerilerini yerinde belirleyerek vatandaş gözüyle çalışmaları değerlendiriyor.

Bilgilendirme toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Belediye Başkanı İsmail Baran, bu kez Tuğrul Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti. İşyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Baran, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi.

Başkan Baran İş Yerlerini Tek Tek Gezdi

Başkan Baran, günün belirli bir bölümünü vatandaş ve esnaf ziyaretlerine ayırdı. İşyerlerini tek tek gezen Başkan Baran, esnafa hayırlı işler dileyip, samimi sohbetler de bulundu. Başkan Baran, “Yaptığımız bu ziyaretlerin önemi çok büyük. Halkımızla yan yana gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz ve bu görüşmelerle vatandaşın ve esnafın ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Yapacağımız hizmetleri buna göre şekillendiriyoruz” dedi.

_DSC8376Başkanımız Bizi Yalnız Bırakmıyor

Başkan Baran’ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade eden Tuğrul Caddesi esnafı Başkan’a isteklerini aktarıp, hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Baran’ın kendilerini hiç yalnız bırakmadığını belirten bölge esnafı “Başkanımız bizimle hem toplantı gerçekleştiriyor hem de bizi ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Başkanımızın hizmetlerinden çok memnunuz. Çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,826 saniyede tamamlandı.