İsmail Baran, Başbakan ile 20 dakika ne konuştu?

27 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
14022 defa okundu.

Kocaeli siyaseti bu görüşmeyi konuşuyor. Türkiye’nin yoğun gündem temposuna rağmen Başbakan Binali Yıldırım ile Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Ankara’da 20 dakika özel görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin Kocaeli siyasetinde tüm dengeleri değiştireceği konuşuluyor.

Türkiye’nin gündemi içeride FETÖ, dışarıda Suriye sınırı olmak üzere yoğun bir tempo içerisindeyken Başbakan Binali Yıldırım, ilimizden bir belediye başkanı ile 20 dakika görüşme gerçekleştirdi. Kocaeli’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çizgisinde duruş sergileyen ve Körfezlilerin desteğini arkasını alan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın Başbakan Binalı Yıldırım ile yaptığı özel görüşme Ak Parti Kocaeli’nde birinci gündem maddesi oldu.

BARAN, 20 DAKİKA NE GÖRÜŞTÜ

Kocaeli’nde birçok ismin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan randevu talep edip görüşemediği dönemde Ak Parti kurucu lideri Erdoğan ile görüşen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın ülke gündemi bu kadar yoğunken Ankara’da Başbakan Binali Yıldırım ile 20 dakika ne görüştüğü merak konusu oldu. Ama bu görüşme Kocaeli’nde yıldızlardan bahsedenlerin çizdiği senaryoların tersine yeni bir hareketlilik olacağının ilk sinyali olarak yorumlanıyor.

Başbakan Binali Yıldırım ve Başban Baran

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,854 saniyede tamamlandı.