İş Adamı Haluk Mamik, Siyasete Atılıyor

1 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
18612 defa okundu.

Kocaeli’nin tanınan ve sevilen iş adamlarından Mamikler İnşaat’ın sahiplerinden Haluk Mamik, siyasete yeşil ışık yaktı. Mamik, “Bir-iki partiden de teklif geldi ama ileri ki süreçlerde eğer ülkem için, vatanım için, şehirim için faydam olacaksa neden olmasın” dedi.

Kocaeli’nde kamuoyunun yakından tanıdığı sevilen iş adamı Mamikler İnşaat’ın sahiplerinden Haluk Mamik, siyasete giriyor. Mamik ulusal bir gazeteye verdiği röportajda kendisine bir iki partiden teklif geldiğini açıkladı. Mamik, “Karslı hemşerilerimiz tarafından çok sevildiğim için, güzel yatırımlar yaptığımız için hem Kars’ta hem Kocaeli’nde vatandaşlarımızdan ciddi bir şekilde baskı var” dedi.

SİYASET NEDEN OLMASIN

Mamik, “Hemşerilerimiz siyasette de yer almamızı istiyorlar. “Seni Meclis’te görmek istiyoruz” diyorlar. İlk başta, açıkçası biraz uzak durmak istedim. Ama arkadaşlar o potansiyelin bizde olduğunu gördüler. Bir-iki partiden de teklif geldi ama ileri ki süreçlerde eğer ülkem için, vatanım için, şehirim için faydam olacaksa neden olmasın” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,828 saniyede tamamlandı.