Günyeli’nin O Paylaşımı Davalık Oluyor

14 Ekim 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
14481 defa okundu.

 

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta Günyeli,  şirketinin ismi Güntürk Gayrimenkul’den satılık yazarak üzerinde Devlet Bahçeli’nin resmi olan ve üzerinde “Sahibinden Satılık Devlet Hemde Bahçeli” yazısı büyük tepkiye neden oldu. Bir çok MHP’liden paylaşımı kaldırması yönünde baskıda gelse Günyeli, yinede kaldırmadı.

GÜNYELİ’NİN O PAYLAŞIMI DAVALIK OLUYOR

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve ilçe yönetimi, eski partili Serpil Günyeli‘nin paylaşımı hukuka taşıma kararı aldı. Paylaşım hakkında Pazartesi günü MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, devlet büyüğünü küçük düşürücü ifadeler ve hakaret etmekten dolayı dava açacak.

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Kocaeli'de Ülkücülük bitmiş bitirmişler arkadaşımızı tebrik ediyorum eskiden biz döverdik şimdi mahkemeye veriyorlar helal olsun yalnız şunu istiyorum bu kişileri bu tür kişileri partiye sokmadan önce çok iyi araştırılmasını ve Bu tür kişileri getirenlerinde çok iyi bir şekilde incelenmesini kim getiriyorsa onlarında uzaklaştırılmasını istiyoruz. Bu tür kişileri partiye sokanlarda masum değil Onlarıda verin mahkemeye Aslansınız
    15 Ekim 2016 22:07

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,897 saniyede tamamlandı.