Fatma Hürriyet Kaplan’ın bu fotoğrafları olay oldu!

21 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4932 defa okundu.

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan’ın FETÖ mağdurlarını dinlemesi partililer tarafından kulislerde sert sözlerle eleştirildi. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yol haritasını izleyen Kaplan’a yapılan haksız eleştiriler, CHP yine kendi vekilini yıpratıyor olarak yorumlandı.

FETÖ mağdurlarını konusunda partide bir ekip kurduklarını ve şu ana kadar 25 bin kişinin kendilerine başvurduğunu ifade eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, süreçte 1 milyon mağdurun olduğunu iddia etti. Kılıçdaroğlu, mağdurları dinleme ve yalnız bırakılmaması konusunda partili ve vekillere talimat verdi.

KAPLAN, GENEL BAŞKANINI DİNLİYOR

Bu talimat çerçevesinde Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan, bayram da Kandıra T tipi cezaevine giderek, burada ki FETÖ’ dan tutuklananların aile ve yakınlarını dinledi. Milletvekili Kaplan’ın bu ziyareti CHP’liler tarafından eleştirildi.

KAPLAN’A OPERASYON MU YAPILIYOR?

Kocaeli’nde bir çok mağduriyetin olduğu yerde ziyaret ederek destek olmaya çalışan CHP Kocaeli Milletvekili Kaplan’ın T tipi FETÖ yakınlarının dinlemesini partililer “FETÖ’den başka iş bulamamış” “Siyasi değil ticaridir” ve “Siyaset ile ticareti karıştırdı” kulisleri ile eleştirmesi yani CHP’li bir vekili, kendi partilileri yıpratması “CHP’de değişen yok” olarak yorumlandı.

Fatma Hürriyet Kaplan o ziyaret için neler söylemişti;

“Partililerimizle birlikte Kandıra Cezaevinde bulunan tutuklu ve hükümlü ailelerine bayram ziyaretinde bulunduk. Cezaevi koşullarının düzeltilmesi konusunda elimizden ne geliyorsa yapacağımızın sözünü verdik. KHK’lar ile FETÖ’cu oldukları iddiasıyla, sorgusuz sualsiz tutuklanan polislerin ailelerini dinledik. Kurunun yanında yaş yanmaması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gerçekten FETÖ/PDY ile ilgisi olan terör destekçileri elbet yargılanarak hakettikleri cezaya çarptırılacaklar. Ancak suçsuz günahsız insanları yaftalayarak, eş ve çocuklarını mağdur etmek, zor durumda bırakmak dünyanın hiçbir yerinde insanlığa sığmaz”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,815 saniyede tamamlandı.