Erkan Azeri’den Kongre Mesajı!

15 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
14436 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli teşkilatlarının sevilen ismi Erkan Azeri, başlayacak kongreler öncesi çok tartışılacak mesaj yayınladı. Azeri, “Kongreler Başlıyor ,Bekliyoruz.Hesaplaşmadan ,Helalleşmeyeceğiz” dedi.

MHP Kocaeli’nde Genel Merkez tarafından yakından takip edilecek kongre süreci başlıyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, il ve ilçe başkanlarına değişim noktasında partinin kurumsal kimliğine zarar verenlerle asla yol yürümeyeceksiniz, yan yana gelmeyeceksiniz talimatı vermişti. Bu talimatın en önemli noktası ilçe kongreleri olacak.

SAHTE HESAPLAR ÜZERİNDEN AZERİ’YE SALDIRMIŞLARDI

MHP’de başlayacak kongrelerle ilgili ilk önemli açıklama ise değişimcilerin üstü kapalı saldırısına maruz kalan MHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Erkan Azeri’den geldi. Değişimcilerin Kocaeli gözdesi tarafından açılan sahte twiiter hesabından Vali’ye şikayet edilen Azeri, cezaevine gitmek zorunda kalmıştı.

ERKAN AZERİ’NİN MESAJI ÇOK NET OLDU

MHP’de kongre hazırlıkları yaşanırken Erkan Azeri, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Azeri, “Kongreler Başlıyor ,Bekliyoruz.Hesaplaşmadan ,Helalleşmeyeceğiz” ifadelerini yer verdi. Bazı partililerin eleştirisine ise Azeri, MHP’de dün nasıl listeler belirleniyorsa, bugün de listeler öyle belirlenecek” şeklinde cevap verdi.

14291727_10154165606513171_673261888417192259_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,820 saniyede tamamlandı.