Erkan Azeri’den Eski Ocak Başkanına; “Kolpacı”

20 Eylül 2016
2 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
20187 defa okundu.

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü hakkında “Aydın Ünlü ve avanesi” diyerek görev değişimine İl Başkanına bağlayan Eski Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Özcan’a sert tepki Erkan Azeri’den geldi. Azeri, “Senin hak helal ettiğin kişi bölge imamı. Kolpacı” dedi.

Milliyetçi Haraket Partisi’nde değişim adı altında başlayan operasyonlar, ülkücüleri birbirine düşürdü. MHP Kocaeli teşkilatları da bu sürecin içerisine girdi. MHP İl Başkanı hakkında ve ülkücüler hakkında “avane” tabirini kullanan Eski Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Özcan’a, ilk tepki Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcılığı yapmış ve halen MHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Erkan Azeri’den geldi.

SENİN HAK HELAL ETTİĞİN BÖLGE İMAMI

Azeri, “Aydın Ünlü ve yol arkadaşları var , avaneleri değil .İşini ,aşını teşkilattan temin edecek kadar aciz olanlar ,bugün iftira üzerine yorum yapıyor .Bak sen adam olsan ,mahiyetinde olup kafası kırılan Adama sahip çıkardın.Sen hak helal ettiğin kişi bölge imamı” ifadelerini kullandı. İbrahim Özcan, daha önce MHP Kocaeli Eski Milletvekili Lütfü Türkkan’a hakkını helal etmişti.

SANA GAZ VERENLERİN REİSİYİM BEN

“Bir ,birimizi denemeyelim .Sen adam gönderdin kafası gözü patladı . Adam ol ,sahip çık .Kolpadan yazma ,gereğini yap .Sana gaz verenlerin reisiyim ben .Seni ciddiye almam oğlum ,tek fiske attır adamsan .Kolpacı “

 

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.
  • biz ibrahimin ne olduğunu biliyoruz.. teşkilat başkanı iken ne haram paralara dava satıp ev araba aldığını ve şimdi de devlet beye muhalif olup ancak siyasi hayatını parti çatısında sürdüre bilmek için kolpa yaptığını biz biliyoruz..!!!! bu teşkilatta hainlere yer yok ibo.
    20 Eylül 2016 22:07
  • Erkan Azeri'nin söylediklerinin bir önemi yok zira işine geldiği gibi konuşan bir insan. Bir anda 360 derece dönebilir yarın bakmışsınız İbrahim Özcan'la yemek yiyip fotoğraf çekilebilir. Sabah söylediğini akşam hatırlamıyor.
    20 Eylül 2016 22:07

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

204 sorgu 0,865 saniyede tamamlandı.