Erkan Azeri; “Lütfü Türkkan Paralelin Ta Kendisi”

24 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
26415 defa okundu.

MHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Erkan Azeri’nin sosyal medyadan paylaşımları, gündem yaratacak cinsten. Erkan Azeri, MHP Kocaeli Eski Milletvekili Lütfü Türkkan’ı “Paralel” olmakla suçladı. Azeri; “Eroinci eski ortağın sana nasıl bir bütçe ayırdı ?” diye sordu.

Gazetemizin yaptığı “Lütfü Türkkan Fuat Avni’ye mi Özendi” başlıklı haberimizde yer alan Kocaeli Havadis isimli twitter sayfasının kullanan isim Lütfü Türkkan’ı ortaya çıkarmamızla şapka düşmüştü. Haberimizden sonra sosyal medya hesabı hemen kapandı. Sessizliğe büründü.

ÇAKMA FUAT AVNİ VALİ’YE ŞİKAYET ETMİŞTİ

Haberimizde ismi geçen hesap MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ve MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü‘yü yerden yere vuruyordu. Son olarak bu hesap üzerinden MHP İl Başkan Yardımcısı Erkan Azeri, Vali’ye şikayet edilerek cezaevine girilmesine neden olmuştu.

RESME TIKLA O HABERİMİZİ OKU

erkan-azeriyi-desifre-eden-lutfu-turkkan-mi-1-400x220

EROİNCİ ESKİ ORTAĞIN NASIL BİR BÜTÇE AYIRDI?

FETÖ\PYD kapsamında Erkan Azeri’yi hapse gönderen isimlerde tutuklandı. Daha sonrasında bu kapsamında serbest kalan Azeri sosyal medya hesabından ses getirecek paylaşımda bulundu. Azeri, “Lütfü Türkkan cebin kapalı ,Eroinci eski ortağın sana nasıl bir bütçe ayırdı ?Dünyanın en uç noktasına gitsen ,nefesi m ensende” ifadelerini kullandı.

PARALELİN TA KENDİSİ OLDUĞUN ORTADA

“Fabrikanda tek bir üretim yok ! Sen mi sanayicisin ?Kolpacı sanayici .Adam ol beni ara . Paralelin ta kendisi olduğun oratada”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,843 saniyede tamamlandı.