Devlet Bahçeli, Kocaeli’yi Resmen Öngördü

17 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4176 defa okundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye genelinde yayınladığı genelge ile il ve ilçe başkanlarını kongre öncesi madde madde uyardı. Bu maddelerden birisi Kocaeli’yi özetledi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, hakkında sosyal medyada yaptığı yorum ve değişim kurultayına katıldığı için disipline sevk edilen Oğuz Erhan Kopuk’un, yerel medyada yaptığı, Kaan Dilmen’in kendisine “Aydın Ünlü, Meral Akşener’e imza atmamı istedi” açıklamasını Dilmen yalanlamıştı.

KOPUK’UN SÖYLEMLERİ KÜLLİYEN YALAN

Kaan Dilmen, “Söylenen ifadeler külliyen yalandır. İl Başkanı Aydın Ünlü, bana imza vermemem konusunda, sürekli iletişime geçti. Elinden geleni yaptı. Kopuk’un açıklamaları gereksiz, ciddiye alınmayacak ifadeler. Amaç Aydın Ünlü’yü itibarsızlaştırmak. Bana Ünlü, asla Meral Akşener’e imza ver demedi. Böyle bir şey olmadı”” cümleleri ile gerçeği ortaya çıkardı.

ASILSIZ HABERLERE KULAK TIKANACAK

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kocaeli’de parti içi yaşananları işte genelgesinde bu cümlelerle öngördü; “Sosyal medya ve diğer platformlarda partimizi ve yöneticilerini hedef alan karalama kampanyalarına, iftira ve asılsız haberlere kulak asılmayacak, hatta konuyla ilgili hukuki yollara anında başvurulacaktır” dedi.

RİYAKARLARA, ÇIKARCILARA VE MÜNAFIKLARA

“Ülkücü görünerek, kimliğimizi kullanarak bizi zayıflatmaya çalışan riyakârlara, çıkarcılara ve münafıklara mutlak surette dikkat edilecek; internet medyası üzerinden; dergi, dernek, vakıf, oluşum, platform vasıtalarıyla partimizi hedef alan yayınlara geçit ve ödün verilmeyecektir”

Kaan Dilmen çok kızgın-Kopuk’un Söylemleri Külliyen Yalan”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

204 sorgu 0,824 saniyede tamamlandı.