Cinsel istismar yasasına BBP Kocaeli’den Tepki!

19 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3744 defa okundu.

Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Nihat Yıldız yaptığı yazılı açıklama ile “Cinsel istismarı suçlarında mağdur ile failin evlenmesi durumunda cezanın ertelenmesi önergesinin meclise sunulması ve bunun kabul edilmesi tecavüzü meşrulaştırmak demektir” dedi

Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl başkanı Nihat Yıldız, Ak Partili milletvekillerin vermiş olduğu önergeye yazılı açıklama ile tepki gösterdi. Yıldız, “Cinsel istismar suçunda mağdur ile fail in evlenmesi durumunda cezanın ertelenmesini öngören bu önerge tam bir akıl tutulmasıdır. Örf adetlerimize ve inancımıza hakarettir. Hükümet önüne geçemediği suçları meşrulaştırarak toplumun ahlaki yapısını zedelemektedir” dedi.

HALKIMIZDAN ÖZÜR DİLEYİN 

Hükümetin ve meclisimizin görevi her vatandaşımızın huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamaktır. Büyük Birlik Partisi olarak ülkemizde idamın kaldırılmasına hep karşı olduk tecavüzcüler için terör için vatanın bölünmez  bütünlüğüne kastedenler için idamın şart olduğunu hep dile getirdik iki milyonun üzerinde idam ile ilgili imzayı daha önce Türkiye Büyük Millet Meclisimize göndermiştik. Hükümetimizden ve meclisimizden artık idam ile ilgili net kararlarını vermelerini  bekliyoruz. Bir takım önergeler vererek olayları istismar etmeyin. Acilen cinsel istismar ile ilgili vermiş olduğunuz önergeyi geri çekerek halkımızdan özür dileyin.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,830 saniyede tamamlandı.