CHP’nin bayramlaşmasında Sefa Sirmen Vurgusu

14 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5931 defa okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl örgütü bayramlaşma programında konuşan teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, “Sefa Sirmen ile daha çok uzun yıllar Kocaeli siyasetinde mücadele edeceğiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl örgütü bayramlaşma programı İzmit İlçe Parti binası önünde gerçekleştirildi. Bayramlaşma programına Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl sürpriz yaparak katıldı. Bingöl’ün yanı sıra bayramlaşma programına İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, Haydar Akar, CHP eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğlu ve partililer hazır bulundu.

YİNE KANDIRILDIK ALDATILDIK DİYECEKLER
CHP, olarak ülkenin sigortası olduklarını belirten Bingöl, “Bizim çok önemli bir sloganımız var; CHP, varsa herkes için var. Biz bütün ezilmişlerin yoksulların yanındayız. Yeni mağdurlar yaratmak isteniyor. Onlarında yanındayız. Onların hakkını aramak bizim en asil görevimiz geçmişte Ergenekon ve balyoz davalarında mazlumların ve mağdurların yanında olduk şimdi de 15 Temmuz mağdurlarımızın yanında olmak asil görevimizdir. Hükümet maalesef 15 Temmuz’u cadı avına çevirdi. Şehit ve gazilerimize sahip çıktığımız gibi onlara da sahip çıkacağız onların mağdur olmaması için elimizden geleni yapacağız. Gün gelecek yine kandırıldık aldatıldık diyecekler” dedi.

Sirmen ile uzun yıllar birlikte mücadele edeceğiz

Bingöl, “Sizin yalan ve yanlışlarınıza rağmen uyardık ve uyarıyoruz. Bu bayramda içimiz buruk ülke yangın yeri. Bu iktidar bize bu günleri ağız tadıyla yaşatmadı. Bu iktidar ülkeyi yönetemiyor. Ekonomi eğitim ve dış politikada o kadar çok ülkeyi sorunlarıyla ülkeyi baş başa bıraktı. Biz hiçbir zaman umudumuzu kaybetmeyeceğiz. Mutlaka ama mutlaka Türkiye’nin makus talihini yeneceğiz. Yerelde de genelde iktidar olacağız. Burada çok önemli bir figür vardı. Genel başkanımız onun için geldi Sefa Sirmen ile daha çok uzun yıllar Kocaeli siyasetinde mücadele edeceğiz. Ta ki Kocaeli’yi yeniden sosyal demokrat bir belediye yapana kadar mücadelemiz devam edecek” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,830 saniyede tamamlandı.