CHP’li Yolcubal’dan Uyarı Niteliğinde Eleştiri

30 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6048 defa okundu.

CHP İl Kadın Kolları eski başkanı Hülya Yolcubal, Dayanışma Toplantısında partisine uyarı niteliğinde eleştiri yaptı. Seçilmişlerin düğün ve cenaze dışında da halk arasında olması gerektiğini belirten Yolcubal, “9 Eylül günü partimizin 93. yılında 93 kişi yoktuk. Seçimde canla başla çalışma yapanlar sonra neden çalışmıyor” dedi.

CHP Kocaeli İl Örgütü uzun bir aranın ardından partilileri bir araya getirmek için dayanışma toplantısı düzenledi. Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda salonun yarısı bile dolmadı. Toplantının açılış konuşmasını İl Başkanı Sarıbay yaptı. Söz alan Hülya Yolcubal, “CHP yine aynı hataları yapıyor.  Altı okun hedefi bellidir.

SEÇİLMİŞLER SOKAKTA OLMALI

Herkesten oy alacağız diye hedefi şaşırtma lüksümüz yok. 1 Kasım sonrası CHP ne yapıyor. Çok durağan bir surece girdik. Sokak sokak dolaşarak yanıltılan halkı uyarmalıyız. Seçilmişler;  açılış ve düğün cenaze dışında da sokakta olmalı. 9 Eylül günü partimizin 93. yılında 93 kişi yoktuk. Seçimde canla başla çalışma yapanlar sonra neden çalışmıyor” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,819 saniyede tamamlandı.