CHP’li Kaplan’dan Sitem Dolu 10 Kasım Mesajı

9 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3681 defa okundu.

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “Büyük önderimizin aramızdan ayrılışının üzerinden yıllar geçtikçe engin düşüncelerinin değerini ve kıymetini çok daha iyi anlıyoruz” dedi

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün yıl dönümünde yazılı açıklama yaptı. Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza dek yaşatacaklarının altını çizen Hürriyet’in açıklamasında şu açıklamalar yer aldı: “Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 78. yıldönümü olan bugün sevgi, saygı ve gönül borcu duyarak rahmetle anıyoruz.

KORKTUKLARI KADAR YASAKLADILAR

Büyük önderimizin aramızdan ayrılışının üzerinden yıllar geçtikçe engin düşüncelerinin değerini ve kıymetini çok daha iyi anlıyoruz. Nitekim geride bıraktığımız son 15 yılda ne kadar korkuyorlarsa o kadar yasakladılar, ne kadar tahammül edemiyorlarsa o kadar silmeye çalıştılar. Ancak bu aziz millet, karanlık zihniyetin korkularına ve tahammülsüzlüklerine asla yenilmemiştir.

SONSUZA KADAR YAŞATACAĞIZ

15 Temmuz darbe girişiminde de, yüzlerce şehit ve gazimizin kanıyla korunan bir kişinin dikta rejimi değil, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu millet iradesine dayalı parlamenter sistem olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucu iradesine ve Cumhuriyetin değerlerine karşı olanlara ve Atatürk’ün kurduğu laik-demokratik-sosyal-hukuk devleti sistemini yıkmak için elinden geleni yapanlara karşı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni sonsuza kadar yaşatacağız.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,890 saniyede tamamlandı.