CHP Kadınlarda Yönetim Boşluğu Dolduruldu

30 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3033 defa okundu.

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür yönetimden ayrılan isimlerin yerine gelen yeni yöneticileri açıklayarak, çalışmalara ara vermeden devam edeceklerinin altını çizdi. Yeni yöneticilere parti rozetleri de Pekyörür tarafından takıldı

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Korkmaz Pekyörür; İl Sekreteri Yasemin Erim Karaca, Hukuktan Sorumlu Dilek Dumanoğlu ve Bilişim Sorumlusu Zeynep Öksüz’ün geçtiğimiz günlerde il kadın kolları yönetiminden istifa etmesinin ardından 3 yeni ismi yönetime kattıklarını açıkladı. Partisinin il binasında açıklamalarda bulunan Pekyörür yönetime Şule Şanlı, Zehra Kaner ve Özlem Çalık’ın katıldığını belirterek rozetlerini taktı.  Pekyörür, İl binasında yaptığı açıklamasında “Biz bu göreve kadın üyelerimizin iki adaydan birini tercih etmesiyle geldik. Şu güne kadar yaptığımız çalışmaların hepsi bütünlük içinde geçti. Fakat hiç kimse bir diğer arkadaşımdan üstün değildir. İstifalar arkadaşlarımızın kendi tercihidir. Ancak hiçbir istifa, biz kadınların CHP çatısı altında yürüttüğümüz mücadeleyi engelleyemez. İstifa eden yöneticilerimiz partimizin başarısı için canını dişine takarak kadar parti sevdalısıdır” dedi.

SIRASINI BEKLEYENLERİN ÖNÜ AÇILDI

Devamında yönetime katılan üç ismi açıklayan Pekyörür, “Her ailede olduğu gibi zaman zaman bizde de uyumsuzluklar yaşandı. Arkadaşlarımız doğru bir karar vererek bu görev için sırasını bekleyen arkadaşlarımızın önünü açmıştır. Kendilerine bugüne kadar verdikleri ve bundan sonra sunacakları katkılar için şimdiden teşekkür ederim. Başından beri ailemiz içinde olan Birsen Arazlı, Zehra Kaner, Özlem Çalık’a da hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu. Ardından yeni yönetim kurulu üyelerine rozetlerini taktı.  Pekyörür yönetime katılan isimlerin görevlerini de açıkladı. İstifa eden İl Sekreteri Yasemin Erim Karaca’nın yerine Şule Şanlı getirilirken Hukuktan Sorumlu Dilek Dumanoğlu’nun yerine Özlem Çalık ve Bilişim Sorumlusu Zeynep Öksüz’ün yerine de Zehra Kaner’in getirildiğini belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,820 saniyede tamamlandı.