Ceyhan’dan HDP Açıklaması

5 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5697 defa okundu.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Körfez STK toplantısında HDP Milletvekillerinin tutuklanması konusunda açıklamalarda bulundu. Ceyhan, Operasyon içerde yapılıyor ama ses Amerikadan çıkıyor, sanırım kendi adamları gitti diye incinmişlerdir, dedi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Sivil Toplum Kuruluşları ile Cumartesi buluşmaları kapsamında Körfez Tütünçiftlik Kültür Merkezinde STK temsilcileri, muhtarlar ve kanaat önderleri ile bir araya geldi. Katılımcılara hitaben bir konuşma yapan Ceyhan, Bizim olmasa olmazımız Vatanımız, Bayrağımız, Dinimiz ve İmanımızdır, kim olursa olsun vatanımıza yan bakıldığında aynı duygularla yola çıkarız, dedi.

OPERASYON İÇERDE YAPILIYOR ANCAK SES AMERİKADAN GELİYOR

TBMM’de oylama ile dokulmazlıkların kaldırıldığını ifade eden Ceyhan, savcının daveti üzerine AK Parti’li Milletvekilleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin dahi giderek ifadelerini vermiştir, Demirtaş ve Yüksekdağ  ise bu davet üzerine tıpış tıpış gitmeyeceğiz, açıklamasını yapmıştır diyen Ceyhan, Hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti kimsenin raconuna tahammül etmeyeceğini vurguladı.Hukuk çerçevesinde operasyonların yapıldığını dile getiren Ceyhan, operasyon içerde yapılıyor ancak ses Amerikadan geliyor, sanırım kendi adamları gitti diye incinmişlerdir, dedi.

EĞER SIRTINIZI YPG’YE PYD’YE DAYADIK DİYORSANIZ, BUNUN BEDELİ BU MEMLEKETTE BELLİDİR

Ceyhan, Türkiye muz Cumhuriyeti değildir, bin yıllık tarihi olan 100 yıldır uyutulan ancak sonra 10 yılda uykusundan uyanan bir devdir, Türkiye Cumhuriyet artık PKK sizi tükürüğüyle boğar diyenlere asla ve asla müsaade etmeyecektir, dedi. Ceyhan, Yaşananlar Türkiye’nin normalleşmesi demektir, Türkiye özüne dönüyor, devleti milleti ile huzurlu günlere doğru gidiyor, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde birlik ve beraberlik içinde hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz, eğer sırtınızı YPG’ye PYD’ye dayadık diyorsanız, bunun bedeli bu memlekette bellidir, hukuk kuralları içerisinde devlet işini yapacak, dedi. Bunun bir istiklal ve istikbal mücadelesi olduğunu söyleyen Ceyhan, ülkemizde terörden övgüyle bahsedilmesi hiç kimsenin seçilmiş olduğu makam kalkan olamaz, bu devlet ve millet şehitletlerinin kanını yerde bırakmaz, kemiklerini sızlatmaz, paydası vatan olan herkes ile bu sürecide geçeceğiz,dedi.

HLK_3416

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,836 saniyede tamamlandı.