Ceyhan’dan Denizci’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

22 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2772 defa okundu.

Yeni İl Emniyet Müdürü Denizci’yi ziyareti sırasında konuşan Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Sayın Denizci İstanbul ve Anadolu için köprü olan ilimizde görev yapmaya başlamıştır. Kentimiz en zor illerden bir tanesidir. Kendisi başarılı olacaktır” dedi.

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve yönetim kurulu üyeleri ilimize yeni atanan İl Emniyet Müdürü Necati Denizci’yi makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Başkan Ceyhan, İl Emniyet Müdürü Denizci’ye pişmaniye hediye etti. Ziyarette konuşan AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan “Yeni Müdürümüz Necati Denizci’ye hayırlı olması dileğinde bulunuyoruz. Daha önce görev yaptığı yerlerde başarılı bir geçmişi vardır. İşinde ki tutumu bizleri sevindirdi. Her gittiği yerlerde izler bırakmıştır. İstanbul ve Anadolu için köprü olan ilimizde görev yapmaya başlamıştır. Kentimiz en zor illerden bir tanesidir. Kendisi başarılı olacaktır.

HER YER GÖREV YERİDİR

Daha önce görev yapan Levent Yarımel’e de emekleri için teşekkür ediyorum. Kamu görevi devletin görevidir.  Her yer görev yeridir. Bu görev değişiklikleri bu anlamda yapılıyor. Dünden daha güvenlik günlerin olmasını Allah nasip etsin” dedi. İl Emniyet Müdürü Necati Denizci “Elimizden gelenin en iyisini hep birlikte yapacağız. Destek ve temennilerinize teşekkür ediyorum” derken, taksiciler konusunda AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan “Taksicilerle görüşmelerimiz oldu. Son dönemlerde yaşanan menfur saldırılar taksicilerin kaderi değildir. Taksicilerin görüş ve isteklerini İl Emniyet Müdürü Denizci’ye ileteceğiz. Bu durumların yaşanmaması için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,816 saniyede tamamlandı.