Ceyhan: Derince’de güzel şeyler oluyor

9 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3042 defa okundu.

Yavuz Sultan Mahallesi’nde yapımına devam edilen Kapalı Yüzme Havuzu inşaatında incelemelerde bulunan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Derince’de güzel şeyler oluyor. Projelerin tamamlanmasıyla birlikte Derince cazibe merkezi olacak” dedi

Hizmetlere bir yenisini daha ekliyor

Derince’yi spor alanında da marka haline getirmeyi planlayan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Kapalı Yüzme Havuzu’nu da çok yakında ilçe halkının hizmetine sunmayı hedefliyor. Geçmiş dönemde Yenikent’te yer alan Spor Tesisleri ve Kapalı Spor Salonu projelerine öncülük eden Başkan Bulut, yüzme havuzunu da ilçeye kazandırarak, spora olan hizmetlerine bir yenisini daha ekleyecek. Daha önce ihale süreci gerçekleşen fakat yaşanan bazı aksaklıklar nedeniyle duraksayan yüzme havuzu projesinde sıkıntılar giderildi. Önümüzdeki süreçte yapılacak olan yeni ihale ile Kapalı Yüzme Havuzu’ndaki çalışmalar tüm hızıyla devam edecek.

“Derince cazibe merkezi olacak”

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Yavuz Sultan Mahallesi’ne inşa edilen Kapalı Yüzme Havuzu’ndaki son durumu AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin ile birlikte yerinde inceledi. Tesisle ilgili bilgi veren Başkan Bulut, “Havuzumuz 25 metre uzunluğunda 7 kulvarlı yarı olimpik olarak inşa edilecek. Burada dileyen vatandaşlarımız yüzme sporunun dışında jimnastik, step, aerobik gibi sporlar da yapabilecek” dedi. Başkan Bulut’un Derince’yi her kesimden insanın tercih edeceği bir yaşam merkezi haline getirdiğini söyleyen İl Başkanı Ceyhan ise, “Derince’de güzel şeyler oluyor. Projelerin tamamlanmasıyla birlikte Derince cazibe merkezi olacak. Bu proje hem Derince’nin hem de Kocaeli’nin önemli bir ihtiyacını karşılayacak” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,825 saniyede tamamlandı.