Cengiz Sarıbay, Nevzat Doğan’a Yüklendi!

11 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6408 defa okundu.

Tramvay projesi nedeniyle işletmeleri yıkılan bar esnafı dinleyen CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a yüklendi. Sarıbay, Nevzat Doğan için, “Topu taca atıyor. Büyük yanlış yapıyor” dedi.

Büyükşehir ve İzmit Belediyesi ile görüşmelerinden sonuç alamayan bar esnafı bu kez de CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ı ziyaret ederek sorunlarını aktardı. İşletmelerini yeniden açmak isteyen esnaf, uygun mekanı bulduklarını fakat İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın ruhsat vermediğini iddia etti. İşletmeleri yıkıldıktan sonra zor günler geçirdiklerini belirten bar esnafı yetkililerden yardım talebinde bulundu.

BİZİM GÖREVİMİZ DEĞİL NE DEMEK

“İzmit’deki halk arasında barcı esnafı denen arkadaşlarımız bizi ziyarete geldi. Daha önce de kendileriyle görüşmüştük. Gazetelerden takip ediyoruz. Belediye Başkanımız Nevzat Doğan benim işim değil Büyükşehir’in işi demiş. Ben kendisine dün de şehrin aile reisisiniz dedim. Yani belediye başkanı şehrin aile reisi demek. Aile reisinin çocukları arasında ayrım yapması söz konusu olmaz. Belediye başkanımızında topu taca atarcasına bizim görevimiz değil demesini ben doğru bulmuyorum”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,818 saniyede tamamlandı.