Cemil Yaman, Elibeş’i Ziyaret Etti

1 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3726 defa okundu.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Gölcük AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp ve İlçe Yöneticileri ile birlikte, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e ziyarettebulundu.

Başkan Ellibeş’in kendisini makamında ağırlamasından dolayı kendisine teşekkür ettiğini ve burada olmaktan dolayı memnun olduğunu dile getiren Milletvekili Yaman “Türkiye’nin en güzel Vilayetlerinden biri olan Kocaeli’de yaşamak bir ayrıcalıktır. 13 organize sanayi bölgesi, 36 tane limanı olan üreten, canlı ve dinamik bir şehirde yaşıyoruz. Bunun yanısıra Kocaelimiz Turizm açısından da son derece önemli bir şehir. Kış Turizmi ve yaz turizmi için, 2 denizi olan, gölü, dağları ve yeşilliği olan çok güzel ve dinamik bir şehir olarak insanlarımıza güzellikler sunuyor.

Başkanımızın Yoğun Emeği  ve Katkı Yadsınamaz

İlimizin en güzel ilçelerinden bir tanesi de hiç şüphe yok ki Gölcük’ümüz. Bunun en büyük etkeni de burada Mehmet Ellibeş gibi bir Belediye Başkanımızın görev yapıyor olması. Daha önce de çok kez söylemişimdir, bu işi iyi bilen, çok başarılı işlere imza atan Başkanımızın kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyum içerisinde hareket etmesiyle birlikte Gölcük tüm güzellikleriyle birlikte ön planda yer alıyor. Başkanımız benim belediye başkanlığı yaptığım dönemde çok sevdiğim ve model aldığım belediye başkanlarındandır. Bu anlamda kendisine her daim başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Mecliste Alınacak Kararların Hayırlı Olmasını Diliyoruz

Milletvekili Yaman’ın yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren ve kendisinegönülden teşekkür eden Başkan Ellibeş “Milletvekilimize gönül teşekkür ediyorum, takdir ediyorum. Belediye Başkanlığı döneminde güzel bir birlikteliğimiz, dostluğumuz vardı. Bu dostluğumuz da halen devam etmekte. O günlerde dertleştiğimiz, paylaştığımız birçok hususu beraberce yaşadığımız birçok sevinci ve hüznü unutmuyorum.

Vekilimizi geçmişten gelen bir dostluktan ötürü gerçekten seviyoruz. Bu nedendir ki kendisinin vekil olması beni çok memnun etti. Vekil olduktan sonra da, temelde var olan ilişkilerimiz daha da güçlenerek devam etti. Yüce rabbim ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntıları aşması konusunda sizlerin alacağınız kararların hayırlı olması diliyorum. Bizler her zaman sizlerin yanındayız. Birlik ve beraberlik ruhu içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

IMG_6185

 

haberhodrimeydan.com

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,834 saniyede tamamlandı.