Bu Kez Karaosmanoğlu da Katıldı

31 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3312 defa okundu.

İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Başkan Karaosmanoğlu, “Çorbada tuzumuz, elimiz alın terimiz ve fikrimiz olsun” dedi. Başkan Karaosmanoğlu’nun ardından sunum basına kapalı olarak gerçekleşti.

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ilimizde ki siyasi parti il başkanları her ay bir il başkanı ev sahipliğinden bir araya gelerek kent sorunlarını görüşüyor. İl başkanları toplantısının 5’incisi dün Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Nihat Yıldız ev sahipliğinde SEKA Park Otel’de gerçekleştirildi. Bu defa il başkanları toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’da katılarak toplantıda MİA, Çöp Yakma Tesisi, Enerji Yakma Tesisi, yapılan ve yapılması planlanan kavşaklarla ilgili sunum yapılarak bilgilendirme yapıldı.

BAŞKAN DA KATILDI

Yoğun katılımın sağlandığı toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun yanı sıra  Başkan Vekili Zekeriya Özak, Genel Sekreter Tahir Büyükakın, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım, siyasi partilerin yöneticileri katıldı.

HEP BİRLİKTE AYNI PLATFORMDA

Ev sahibi İl Başkanı Nihat Yıldız yaptığı konuşmada, “İl başkanları toplantılarının başladığı güden beri çok güzel sonuçlar aldık. Gerçekten mükemmel sonuçlar doğurdu. En son Cumhuriyet’imiz 93’ü yılını kutlarken hep birlikte aynı platformda olduk. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kentimiz de yapılacak olan büyük yatırımların direk birinci yetkili kişilerden bilgi alma doğrultusunda olacağız. Büyükşehir belediyesi bugün bizimle yatırımları bazılarını paylaşacak. Maksat ülkemize ve kentimize güzel şeyler katmaksa diğerlerinin teferruat olduğunu il başkanları göstermiş oldu” ifadelerini kullandı.

ÇORBADA TUZUMUZ OLSUN

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “İl başkanlarının bir araya gelmesi, siyaset sahnesinde  halkımızın özlediği bir tablo olduğuna  inanıyorum. Halkımız bu tabloyu özlüyor. Bu tür çalışmaların halk için değer katacağına inanıyorum. Bundan sonraki süreçte de her zaman sizlere bilgi vermek ve fikirlerinizi almak adına, önümüzü aydınlatacak daha gerçekçi kararlar yapmamıza vesile olacak. Hepimizin amacı yaşanabilir bir şehir oluşumuna  katkısı sağlamak. Çorbada tuzumuz, elimiz alın terimiz ve fikrimiz olsun” dedi. Başkan Karaosmanoğlu’nun ardından sunum basına kapalı olarak gerçekleşti.başkanlar

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,836 saniyede tamamlandı.