Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

28 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5004 defa okundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına yönelik mesaj yayınladı. Talus, “Özgürlük ve bağımsızlığından asla taviz vermeyen milletimiz, tarih boyunca karşı karşıya kaldığı her türlü saldırı ve esaret altına alma girişimlerini boşa çıkarmıştır” dedi.

“Kurtuluş Savaşı’nda kadını, erkeği, çocuğuyla gösterilen büyük gayret ve fedakârlıklarla elde ettiğimiz Cumhuriyet; demokrasinin, birlikteliğin temelidir. Özgürlük ve bağımsızlığından asla taviz vermeyen milletimiz, tarih boyunca karşı karşıya kaldığı her türlü saldırı ve esaret altına alma girişimlerini boşa çıkarmıştır. Ülkemizin bağımsızlığı ve bütünlüğü, milletin kayıtsız şartsız egemenliği için, bu topraklar uğruna, yüz binlerce şehit ve gazi verdiğimizi unutmamalıyız”

MİLLETİMİZİN BİRBİRİNE DAHA SIKI BAĞLANMASI GEREKİYOR

“Ülkemiz, 15 Temmuz’da Cumhuriyet tarihimizin en büyük felaketlerinden birini yaşamıştır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de ülkemizin birliğini ve dirliğini bozmayı amaçlayan hainlerin bulunması, milletimizin birbirine daha sıkı bağlarla bağlanmasını ve kenetlenmesini sağlamıştır. Bunun bir daha yaşanmaması için hepimiz demokrasimize, Cumhuriyetimize sahip çıkmalıyız. Ebediyen payidar kalacağını ifade eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi Cumhuriyetimizi Demokrasimiz ile taçlandırıp daha huzurlu, daha mutlu, geleceğe umutla bakabileceğimiz bir Türkiye ortamını hep birlikte yaratabiliriz”

MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ

“29 Ekim 2016’da 93. yılını idrak edeceğimiz bu günde, Cumhuriyet ve Demokrasinin değer ve önemini çok daha iyi kavramış bulunuyoruz. İçimizdeki ihanet şebekelerine, ülkemizi kazanımlarından geriye götürmek isteyenlere karşı milletçe tek yürek, tek bilek duruşumuzu ebediyete taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm cumhuriyet ve demokrasi şehitlerimizi bir kez daha minnet ve şükranla anıyor, Cumhuriyet bayramımızı kutluyorum”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,823 saniyede tamamlandı.