Aydın Ünlü’nün Şevki Yılmaz’a Cevabı Sert Oldu

3 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
16974 defa okundu.

İl başkanlarının bir araya geldiği toplantıda konuşan Aydın Ünlü, Alparslan Türkeş’in zehirlenerek öldürülmüş olabileceğini söyleyen Refah Partisi Eski Milletvekili Şevki Yılmaz’la ilgili, “. O beyefendinin artık evinde oturması ve siyaseti de oğluna bırakması lazım” yorumunda bulundu.

DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’ün yanı sıra, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu ve Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Nihat Yıldız, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’ün ev sahipliğinde bir araya geldi. Lastik İş Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda gündeme dair değerlendirmeler yapılırken basın mensuplarının soruları da yanıtlandı. Refah Partisi Eski Milletvekili Şevki Yılmaz’ın, “Alparslan Türkeş zehirlenerek öldürülmüş olabilir, kabri açılmalı” söylemlerine cevap veren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’den sert yanıt geldi.

SİYASETİ OĞLUNA BIRAKMASI LAZIM

Ülkenin hassas günlerinde ülkücü camianın sinir uçlarıyla oynamak iyi değildir diyen Ünlü, “Bu spekülasyonların bir faydası yoktur. O beyefendinin artık evinde oturması ve siyaseti de oğluna bırakması lazım. Sancaklı topluma mal olmuş bir isimdir. Bilindiği üzere 40 milletvekili vardır. Sancaklı tüm illere misafir olarak çağırılmaktadır. Kocaeli kamuoyuna gözükmüyor gibi gözükmese de teşkilat anlamında en fazla ziyaret eden vekillerimizdendir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,817 saniyede tamamlandı.