Aydın Ünlü’nün Keyfi Yerinde

12 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4752 defa okundu.

MHP İl Başkanları Toplantısı sonrası çekilen fotoğrafta MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün yüzü gülen fotoğrafı “Ünlü’nün keyfi yerinde” olarak yorumlandı.

MHP İl Başkanları Toplantısı, Genel Başkan Devlet Bahçeli‘nin başkanlığında yapıldı. Parti genel merkezinde basına kapalı yapılan toplantı, yaklaşık 1,5 saat sürdü. Toplantı sonrası il başkanları ve genel merkez yöneticileri toplu fotoğraf çekimi yaptı. MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün mutluluğu ise fotoğraflara yansıdı.

 ÜNLÜ, MHP’YE OLAN GÜVENDEN DOLAYI MUTLU

Toplu fotoğrafta Aydın Ünlü’nün yüzündeki mutluluk dikkatlerden kaçmadı. 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri sonrası MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin arkasında dik bir duruş sergileyen Aydın Ünlü’nün mutluluğunun en büyük nedeni ise toplumda ki MHP’ye olan güvenin olduğu konuşuluyor.

BAHÇELİ, KOCAELİ’Yİ ÖRNEK GÖSTERMİŞTİ

Özellikle kurultay tartışmaları döneminde sergilediği duruş ile MHP Genel Merkezin güvenini kazanan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün, Kocaeli’nde ki parti içi muhaliflere Devlet Bahçeli’nin katıldığı iftar programı bir mesaj olarak yorumlanmıştı. İftarın ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Kocaeli gibi olun” söylemi uzun süre MHP Genel Merkez binasında konuşulmuştu.

SALI GÜN Kİ GRUBA DAVET EDİLDİ

 MHP Kocaeli İl Başkanlığı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından önümüzde Salı günü gerçekleştirilecek grup toplantısına davet edildi. MHP Kocaeli İl Başkanlığı Ankara’ya hareket için büyük hazırlık içerisinde 12 ilçeden 250 partilinin Ankara’da ki toplantıya katılması bekleniyor.

15078739_10209429523406537_3753800738697401787_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,832 saniyede tamamlandı.