Aydın Ünlü’den Kocaeli Dosyası İstendi

20 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
57591 defa okundu.

MHP Genel Merkezi Salı günü saat 14:00’de il başkanları toplantısını gerçekleştirecek. Toplantının birinci gündemi parti içi, MHP’ye ve Genel Başkan Bahçeli’ye ağır ithamlarda bulunanların ihracı olacak. Ünlü’ye de dosyalarla gelme talimatı verildi.

1 Kasım seçimlerinin ertesi günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret edip yanındayım mesajı veren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın ünlü, kurultay tartışması sürecinde partilileri üslup ve sabır konusunda uyarmıştı. Aylar öncesinde “Lideri istifaya çağıran, MHP’nin kurumsal kimliğine zarar verenlerle bir daha yol yürümeyeceğiz” diyen Ünlü’nün söylemleri gerçeğe dönüşüyor.

İL İL İSİM LİSTESİ İSTENDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi, il başkanlarına yazı göndererek 23 Ağustos Salı günü Ankara’da saat 14:00’de gerçekleştirilecek il başkanları toplantısına davet etti. Toplantının birinci gündeminin 8 aylık süreçte MHP ve Genel Başkan Devlet Bahçeli hakkında ağır ithamlarda bulunan isimleri ihracı olacağı iddia edildi.

BAHÇELİ, KAPILARI TAMAMEN KAPATMIŞTI

Kocaeli’nin Türkiye ve MHP için önemli bir il olduğunu belirten Devlet Bahçeli, “8 aylık süreçte, MHP’nin ismini itibarsızlaştıran, davamızla ilgili seviyesiz üslup kullananlarla bundan sonra hiç bir safta olmayacaksınız” diyerek sosyal medyadan ağır ithamlarda bulunanlara kapıları tamamen kapattı.


ÜNLÜ’DEN KOCAELİ DOSYASI İSTENDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’den MHP Genel Merkezi Kocaeli için tek tek isimlerin olduğu dosya istedi. MHP Kocaeli kulislerinde dosyanın içerisinde Devlet Bahçeli’yi istifaya çağıran isimlerden, ülkücülere hakaret eden isimlere, MHP’ye sosyal medyadan ağır ithamlarda bulunan partililer yer alıyor. Salı günü gerçekleştirilecek toplantı sonrası Kocaeli’nde birçok isimin ihraç edilmesi bekleniyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,822 saniyede tamamlandı.