Aydın Ünlü Aylar Öncesinde Uyarmıştı!

23 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
9801 defa okundu.

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün, aylar öncesinde “Genel merkezimizin kesin talimatıdır. Liderimizi istifaya çağıran, seçilmiş başkanlarımıza hakaret eden isimler ihraç edilecektir” söylemi MHP’de gerçekleşiyor. 4 isim il disiplin kuruluna sevk edildi.

Tüm baskılara rağmen “MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli varsa varım o yoksa bende yokum” diyerek, MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener’in kendi ilinde üst kurul delegelerinin Devlet Bahçeli’nin yanında durmasında büyük rol üstlenen MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, aylar öncesinde partilileri sosyal medya konusunda uyarmıştı.

İKİ AY ÖNCE İHRAÇ KESİN TALİMAT DEMİŞTİ

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü iki ay önce yaptığı açıklamada, partilileri zaman ve sabır diyerek sosyal medyada MHP’nin kurumsal imajına zarar vermemeleri konusunda uyarmıştı. İşte Ünlü’nün o sözleri; “MHP’de olağanüstü kurultay için imza veren, MHP lideri Devlet Bahçeli’ye istifa çağrısında bulunan, sosyal medyada seçilmiş ilçe başkanlarımız hakkında hakarete varan paylaşımlarda bulunan partililer ihraç edilecektir. Kesin talimattır” ifadelerini kullanmıştı.

“MHP’Yİ İTİBARSIZLAŞTIRANLAR İHRAÇ EDİLECEK”

“MHP’yi itibarsızlaştırmaya çalışan hiç kimseyle MHP teşkilatları yol yürümeyecek. Bu bir yol ayrımıdır. Bu da kırmızı çizgilerle genel merkez tarafından bize iletilmiştir. Bugün MHP’yi itibarsızlaşma adına haddini aşan söylemlerde kim varsa MHP’den ihraç edilecektir. Bu kesin bir talimattır”

LİDER KOCAELİ’Yİ ÖNEMSİYOR

“MHP Genel Merkezi’nin izlediği politikaları anlayan ve uygulayan bir il teşkilatından olmasından dolayı teşekkürleri oldu. Biz de bundan gurur duyduk. MHP Kocaeli İl Teşkilatı hiç kafasını öne düşürmeden, liderinin ve genel merkezinin arkasında dik durabilmeyi başarmış bir teşkilat yapısı, arkadaşlarını yanlış yöne sevk etmeden, öngörüsü olan, ileriyi görerek bir yol haritası çizmiş ve buradan da herkesin alnı ak bir şekilde çıkmayı başarabilmiş bir yapı”

BAHÇELİ; “KOCAELİ GİBİ OLUN”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’de Ankara’da yaptığı özel toplantılar ve iftar programlarında Aydın Ünlü’nün yanında olmasını istedi. Twiter fenomeni Başkentçi’de bu durumu hesabından duyurmuştu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kurmaylarını “Kocaeli gibi olun” ifadesini kullandığını paylaştı. MHP lideri ile Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün omuz omuza mücadelesi meyvesini de verdi. MHP lideri iftar programlarına Kocaeli’yi ekledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,818 saniyede tamamlandı.