Ak Partili Kahraman’dan CHP’li Erinç’e Sert Yanıt

5 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4698 defa okundu.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman önceki akşam yapılan haftalık yönetim kurulu toplantısı sonrası CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç’in bir süre önce yaptığı, sert eleştiriler içeren açıklamasına cevap verdi. Kahraman, CHP’li Gençlik Kolları Başkanı’nın, haddi olmadan laf atmaya devam etmesi halinde kendilerine yaptıkları çalışmalarla ilgili bir faaliyet raporu gönderip yardımcı olabileceklerini söyledi.

İl Gençlik Kolları Teşkilatları olarak geçtiğimiz aylarda yaptıkları faaliyetleri anlatan Kahraman, bu ay içinde yapacakları genişletilmiş yürütme kurulları toplantısına, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın, genişletilmiş mahalle başkanları toplantısında da ismini açıklamadığı bir bakanın katılacağını açıkladı. Fikri ne olursa olsun, hangi partide bulunursa bulunsun ulaşılmış bir gencin ülkeye hizmet edeceğini düşündüklerini belirten AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Kahraman, “Ana Muhalefet Partisi Gençlik Kolları Başkanı’nın geçenlerde söylemiş olduğu hilkat garibesi cümlelerine üzüldük.

HADDİNE DEĞİL

Murat kardeşim tanıdığım kadarıyla heyecanlı ve teşkilatına değer katmaya çalışan birisi. Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu ile ilgili sarf ettikleri kendisinin haddine değildir.” dedi.  Kahraman, CHP’li Gençlik Kolları Başkanı’nın, haddi olmadan laf atmaya devam etmesi halinde kendilerine yaptıkları çalışmalarla ilgili bir faaliyet raporu gönderip yardımcı olabileceklerini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,919 saniyede tamamlandı.