Ak Parti’de 15 Yıl Sonra İlk Gün ki Gibi…

16 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3762 defa okundu.

15. Kuruluş yıldönümü nedeniyle AK Parti Kurucular Kurulu ile bir araya geldi ve daha sonra, 93. Genişletilmiş İl Danışma Meclis Toplantısına katıldı.

AK Parti Kocaeli İl Teşkilatı’nın 15. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlendiği Kurucular Kurulu toplantısına ve 93. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Başkan Karaosmanoğlu burada yaptığı konuşmada, “Kocaeli’de ki hizmetlerimizde çok bereketli işler yapıyoruz. Ancak daha çok yapacağımız işlerin olduğuna da inanıyor ve biliyoruz. Siyaset demek vatandaşın derdiyle dertlenmek demektir. Şunu belirtmek isterim ki çözüm odaklı çalıştığımız için vatandaşımızda bizi bırakmıyor” dedi.

TEŞKİLATLARIMIZIN HER FERDİ GÖREVİNİ YERİNE GETİRDİ

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın da katıldığı toplantıda dünü ve bugünü her zaman değerlendirdiklerini vurgulayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bugüne kadar teşkilatlarımız, Bakanlarımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve her alanda görev alan ak kadrolar, Kocaeli’de ki görevini yaptı, yapmaya da devam ediyor. Kentimizi geliştirirken, teşkilatlarımızla da devamlı bir araya geldik. Tatil demeden, bayram demeden, milletimiz için çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

207 sorgu 0,868 saniyede tamamlandı.