Ak Parti Kadın Kollarından Duygu Yüklü Gece

29 Eylül 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4068 defa okundu.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Ak Parti Kadın Kolları tarafından Şehit ve Gazilerimiz için düzenlenen programa katıldı.

Programa Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ak Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, Ak Parti Gölcük Kadın Kolları İlçe Başkanı Saime Yelken ve Yönetimi, Ak Parti Belediye meclis üyeleri, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzuner ve Yönetimi, Gölcük Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Arslan, Ak Parti Teşkilat üyeleri ve davetliler hazır bulundu.

Program Tüm şehitlerimiz ve Gazilerimiz anısına Kur’an-ı Kerim tilaveti ve yapılan dualarla başladı. Ardından Başkan Ellibeş ve Kadın Kolları Başkanı Yelken tarafından yapılan konuşmalarla devam etti.

Atalarımıza Layık Evlatlar ve Torunlar Olmalıyız

 Başkan Ellibeş düzenlenen programda duygu ve düşüncelerini şu şekilde dile getirdi:  “Türkiye, dünyanın en kritik noktasında. Herkesin gözü burada. Anadolu’da bin yıllık geçmişimiz var. Çok zor günler yaşadık ama yıkılmadık. Burayı vatan yapan tüm şehitlerimize borcumuz var. Şehitlerimize layık evlatlar ve torunlar mıyızdiye kendi kendimize sormamız lazım. Büyüklerimiz bizler için kanlarını döktü, canlarını verdi. Bizler de boş durmayarak büyüklerimizin emanetlerine sahip çıkarak ülke her zaman daha da ileriye taşımalı, gelişmesinde her zaman yardımda bulunmalıyız. Atalarımıza layık evlatlar ve torunlar olmalıyız” diyerek sözlerini noktaladı.

Üzerimize Düşen Görevi Layıkıyla Yerine Getirmeliyiz

 Akabinde konuşma yapan Kadın Kolları Başkanı Yelken “Şükran, minnet ve saygı ile şehitlerimizi anıyoruz. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ayrıca gazi unvanına ulaşanlara da şükran sunuyoruz. Şehitlik milletimizin en yüksek makamıdır. Şehit, devlet, için seve seve canını feda eden kahramandır. Evlatlarınızı vatan ve millet için şahadet yoluna uğrayan analar ve babaların milletçe bir kez daha ellerinizden öpüyoruz. Milletimiz, güçlenerek yoluna devam edecektir. Biz sadece doğrunun, Hakk’ın ve adaletin temini, özgürlüğün sonuna kadar sunması için savaş yaptık. Bu değerler uğruna şehadet şerbeti içen kahramanlarımız var. Bize düşen, gençlerimize bu vatanın nasıl kazanıldığını anlatmak ve bayrağımızı dalgalanmasını daimi kılmaktır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,815 saniyede tamamlandı.