Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan; “Üzülmez İlk Gelenlerden”

28 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
7650 defa okundu.

Ak Parti Kartepe İlçe Başkanlığı 48’nci İlçe Danışma Meclisinde Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın sözleri damga vurdu. Ceyhan, ““Parti binasına ilk gelenler arasında Kartepe İlçe Başkanı Hüseyin Üzülmez ve İlçe Başkanı Hasan Kandaz’da vardı” dedi.

Ak Parti Kartepe İlçe Başkanlığı’nın 48’nci İlçe Danışma Meclisi Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde yapıldı. Danışma meclisine Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İlçe Başkanı Hasan Kandaz ve teşkilat mensupları katıldı. Toplantı öncesinde 15 Temmuz darbe girişimini anlatan sinevizyon gösterildi.

İL BAŞKANIMIZIN TALİMATINI BEKLİYORUM

Danışma meclisinin açılışında söz alan İlçe Başkanı Hasan Kandaz şehitlerimiz için fatih okuttu. Sözlerine devam eden Kandaz “Türkiye’nin içerisinde bulunduğu durumu herkes görmektedir. Şehit haberleri ile içimize ateş düşmektedir. Şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız unutturmayacağız. Burhanlı günlerde birbirimize destek olduk. Kolay günler geçirilmedi. Her şeye hazır bir şekilde İl Başkanımızın talimatını bekliyoruz” dedi.

KARTEPELİLER 5 TANKI DURDURDU

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan “15 Temmuz darbe girişiminin sıcaklığını halen daha içimizde hissediyoruz. 70 gün geçmiştir. Bir çok şeyi hep birlikte yaşadık. Kartepe farklı yaşadı. Hem teşkilat ve vatandaşlar olarak sanayi ışıklarında yanımdan geçen 5 tankı Eşme civarında durduruldu. Önüne vatandaş siper oldu. Kahramanlığı yaşatan ilçeye konuşuyorum

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,824 saniyede tamamlandı.