Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Ankara Temaslarını Paylaştı

6 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3411 defa okundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve 12 ilçe başkanı ile birlikte Ankara’ya giden AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, ziyaretlerle ilgili değerlendirmesinde başta Kocaeli olmak üzere çeşitli konuları detaylı bir şekilde görüştüklerini ve görüşmelerin çok verimli geçtiğini söyledi.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık Başkanlığı’nda gerçekleşen il koordinasyon toplantısının çok verimli geçtiğini belirten Ceyhan, 15 Temmuz gecesi darbe girişimcileri tarafından bombalanan Meclis ve Özel Harekat Başkanlığı’nı gezerken duygusal anlar yaşadıklarını kaydetti. AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve 12 ilçe başkanı Ankara Valisi olarak atanan Kocaeli eski Valisi Ercan Topaca dışında Türkiye Büyük Millet Meclisi, Gölbaşı Özel Harekat Başkanlığı ve AK Parti Genel Merkez’ini de ziyaret etti. AK Parti Genel Merkezi’nde Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’la bir araya gelen Ceyhan ve beraberindekiler, Kocaeli teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi verirken, seçim işleri başkanlığının hazırladığı seçim sonuç kitapçığı hediye etti. Ataş, Kocaeli Teşkilatı’nın TPS performansına dikkat çekerek, “TPS birinciliği, Kocaeli Teşkilatı’nın çalışkanlığını zaten gösteriyor” dedi.
MUHALEFETLE DE GÖRÜŞTÜLER
Ceyhan, daha sonra 15 Temmuz gecesi darbe girişimine kalkışan hainler tarafından bombalanan Gölbaşı’ndaki Özel Harekat Başkanlığı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret etti. Özel Harekat Başkanlığı’nda görevli polis memurlarıyla bir araya gelerek, bombalanan yerleri gördü. Ceyhan, hem Gölbaşı’da hem de Meclis’te karşılaştığı manzara karşısında sarsıldığını belirterek, “Bunları yapanlar Peygamber Ocağımız askerleri olamaz. İçim parçalandı, bizi sarstı. Bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmetle andık” dedi. Ceyhan, Meclis ziyaretinde MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ve CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar’la da görüştüklerini kaydetti.

SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

AK Parti Kocaeli heyeti daha sonra Milli Savunma Bakanlığı’na geçti. Burada Bakan Fikri Işık Başkanlığı’nda gerçekleşen il koordinasyon toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da katıldı. Bir saati aşan görüşme hakkında bilgi veren Başkan Ceyhan, “Çok verimli bir görüşme oldu. Kocaeli’de gerçekleşen yatırımlar başta olmak üzere bütün sorunlar masaya yatırıldı. İlçelere kadar bütün projeleri tek tek görüşüp, değerlendirmelerde bulunduk. Çalışmalara yön vermesi açısından bizim için önemliydi” dedi. Kocaeli heyeti, Bakan Işık ile yapılan görüşmenin ardından gece İzmit’e geldi. Başkan Ceyhan, görüşmelerle ilgili daha detaylı bilgilendirmeyi haftaya yapacaklarını belirtti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,831 saniyede tamamlandı.