AK Kocaeliler Ankara’ya Akın Etti

5 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3114 defa okundu.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Kocaeli il başkanı ve 12 ilçe başkanları ile milletvekillerini Ankara’ya çağırdı. Bakan Işık’ın davetlisi olarak bugün Ankara’ya giden olan ilçe başkanları ile son günlerde yaşanan FETÖ olayları konusunda değerlendirme yapılacağı öğrenildi.

Sabah 9.30 ‘da AK Parti İl Başkanlığı önünden AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve 12 ilçe başkanı Ankara’ya yola çıktılar. Ankara’da iki gün sürecek olan toplantıda olası erken seçim ile teşkilat seçimlerinin masaya yatırılması beklenirken, Bakan Işık’ın gelecek adına Kocaeli’de nasıl bir şekillenme olacağı noktasında yeni bir yol haritası çizmesi bekleniyor. Ankara’ya gidecek olan ilçe başkanları aynı zamanda son kararname ile Ankara Valiliğine atanan eski Kocaeli Valisi Ercan Topaca’yı makamında ziyaret edecek. Ankara yoluna çıkmadan önce parti binası önünde açıklamayı gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan “ Ankara’da koordinasyon toplantısı yapmak amacıyla bakanımızın başkanlığında milletvekillerimizin, büyükşehir belediye başkanımızın, 12 tane belediye başkanımızın ve şahsımın katılımıyla akşam bir toplantı icra edeceğiz. Hem kentimizin konularıyla alakalı hem de diğer ilçe başkanlarımızın arz edeceği konularla ilgili bu akşam saat 19.00 da yapacağım toplantıyla bugünü bitirmiş olacağız.” Dedi.

GÜNDEM YİNE FETÖ

Ceyhan konuşmasına “Öncesinde malumunuz Ankara valisi Ercan bey bizim eskiden valiliğimizi yapmış olan ilişkilerimizinse çok iyi olduğu bir valimiz. Bu manada giderken Kocaeli olarak ziyarete gideceğiz hem hayıtlı olsun deyip hem de değerlendirmelerde bulunacağız. Ardından teşkilat başkanımız Mustafa Ataş’a gideceğiz. Onun haricinde meclise gidip gazi meclisimizi ziyaret edeceğiz. Bombalanan yerler başta olmak üzere. Bir dizi programlarda bulunacağız. Ertesi günde kahvaltılı br değerlendirme toplantısı yapıp öğlen kente dönüş yapacağız. “ sözleriyle devam etti. Ceyhan konuşmasını “İlçe koordinasyon konusunda arkadaşlarımızın görevlerini değiştirerek herkesin bütün ilçelerde görev almasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu mimal dede ilçe iletişim koordinatörüyle yereler değişti. İl ilçe arasındaki köprüyü sıcak tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Teşkilatlarımız her daim seçime hazırbir şekilde çalışmalarına devam ediyor.Seçime hazır derken bu sadece yerel genel seçim değil bir referandumda olabilir. Biz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun 8 Ekim’de Beytül Kebap’ta yapılacak olan düğüne Başbakanın bir aksilik olmasa geleceğini söylemişti fakat ülkenin gündemi yoğun gelmesi büyük  ihtimalle katılacaktır.” Dedi” sözleriyle bitirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,843 saniyede tamamlandı.