AK Kadınlardan STK ziyareti

29 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3708 defa okundu.

AK Parti Kocaeli Kadın Kolları Kocaeli’de bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor

AK Parti Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve yönetimi göreve geldikleri günden itibaren Kocaeli’de bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ediyor. Düzenli olarak Kadın STK’lar ile irtibata geçen AK Partili kadınlar, Sivil Toplum Kuruluşlarındaki kadınlarla fikir alışverişinde bulunuyor ve çalışmalarını anlatıyor.AK Partili Kadınlar son olarak Kocaeli Metabolik Hastalıklar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile Türk Kadınlar Birliği Derneği’ni ziyaret etti.

“SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZLA SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDEYİZ.”

Kocaeli Metabolik Hastalıklar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve Türk Kadınlar Birliği Derneği’ni ziyaret eden AK Parti Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz “Sivil toplum kuruluşlarımızla sürekli irtibat halindeyiz. Gittiğimiz her sivil toplum kuruluşundan yeni bir şey öğreniyoruz ve her ziyaretimiz sonrası yeni bir çalışma başlatıyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti “Kadınların hayatın içinde olması için elimizden geleni yapıyoruz, kadınlar sivil toplum kuruluşlarında görev alarak yönetimde söz sahibi oluyor. Bizlerde kadın sivil toplum kuruluşlarının sayısının artması ve buralarda görev yapan kadınların sayısının artmasını destekliyoruz “

MET-DER BAŞKANI NESRİN ATAR TEŞEKKÜR ETTİ

AK Partili kadınları ağırlamaktan dolayı memnuniyetini dile getiren Kocaeli Metabolik Hastalıklar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nesrin Atar “Metabolik hastalıklar hakkında farkındalık oluşturmak ve bu hastalıklar hakkında daha fazla kadının bilgi sahibi olması için çalışıyoruz” diyerek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

CUMHURİYET DÖNEMİ İLK KADIN DERNEĞİ

AK Partili Kadınlar Türk Kadınlar Birliği Derneği’ni de ziyaret etti. Ziyarette kadın hakları ve yapılabilecekler konuşuldu. Dernek Başkanı Aysel Baladın Cumhuriyet dönemi ilk kadın derneği olduklarını ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı AK Partili kadınlara teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

207 sorgu 0,857 saniyede tamamlandı.