AK Kadınlar Öğretmenler İçin Elleriyle Bahçe Düzenledi

27 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5418 defa okundu.

AK Parti Kocaeli Kadın Kolları Yönetimi 24 Kasım’da öğretmenleri unutmadı.

AK Parti Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve yönetimi öğretmenler gününde Saraybahçe Anaokulu’nu ziyaret etti. Okulda görev yapan öğretmenlere hediyelerini takdim eden kadınlar öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Ayrıca AK Partili kadınlar öğretmenlerin talebi üzerine okul bahçesini düzenledi.

Elleriyle bahçe düzenlediler

Saraybahçe anaokulu öğretmenlerinin istekleri üzerine okul bahçesini düzenleyen kadınlara okul öğrencileri de yardım etti. Okul bahçesini elleriyle düzenleyen kadınlar, bahçeye toprak taşıdı, çiçek ekti ve duvarları boyadı.

“Kendisi için bir şey istemeyecek kadar özel bir meslektir”

Saraybahçe anaokulundaki öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayan AK Parti Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz “Öğretmenlerimizle irtibata geçtik, taleplerini sorduk. Onlar öğrencileri için bahçe düzenlemesi istediler. Kendisi için bir şey istemeyecek kadar özel bir meslektir, öğretmenlik” diyerek sözlerine şöyle devam etti “Geleceğimize yön veren öğretmenlerimize ne yapsak az, sizler aracılığınızla bütün öğretmenlerin bu güzel gününü kutluyorum” dedi.

“Çocuklarımıza güzel örnek oldunuz”

Bahçe düzenlemesi için AK Partili kadınlara teşekkür eden Saraybahçe Anaokulu müdürü Mehmet Çolak “böyle güzel ve anlamlı bir günde bize böyle güzel ve anlamlı bir hediye verdiniz. Ellerinizle bahçemizi düzenlediniz, çocuklarımıza güzel örnek oldunuz, bize en güzel hediyeyi verdiniz” dedi.

Öğretmen Evi’ni de ziyaret ettiler

Ayrıca AK Partili kadınlar 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İzmit Öğretmen Evi’ni de ziyaret etti. Öğretmenler günü programına katılan kadınlar Öğretmenevi müdürü Halil İbrahim Soylu ve diğer öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

207 sorgu 0,841 saniyede tamamlandı.