Ahmet Şakacı, Bypass Ameliyatı Olacak

3 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4446 defa okundu.

30 Mart yerel seçimlerinde MHP’den Kandıra Belediye Başkan Adayı gösterilen ve önümüzdeki ilçe kongresinde başkan adayı olacağını açıklayan Ahmet Şakacı, Bypass ameliyatı olacağını duyurdu.

Milliyetçi Hareket Partisinin Kandıra’da önemli  isimlerinden olan Ahmet Şakacı, sosyal medya  hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini üzdü. Yorgunluk ve göğüs ağrısı şikayeti ile hastaneye muayene gittiğini belirten Ahmet Şakacı, doktorun anjiyo kararı aldığını ve damarlarda daralma ve tıkanma olduğundan Bypass ameliyatı kararı alındığını duyurdu.

ACIBADEM HASTANESİNE AMELİYAT OLACAK

Şakacı; “Değerli arkadaşlarım yorgunluk ve göğüs arısı şikayeti ile Kocaeli Devlet Hastanesi kardiyoloji servisine müracaat etim. Muayene sonucu anjiyo kararı verildi. Anjiyo sonucu damarlarda daralma ve tıkanma meydana gelmiş. Dr. Beyler Bypass kararı verdi. Acı badem hastanesin de inşallah tetkikler sonunda ameliyat olacağım. Hakkımda hayırlısı dualarınızı bekliyorum. Selam ve saygılarımla” cümleleri ile sevenlerinden dua istedi.  Sosyal medya hesabından ise MHP’lilerden Şakacı’ya destek mesajları yağdı.

Bizlerde www.haberhodrimeydan.com gazetesi olarak Sayın Ahmet Şakacı ve ailesine geçmiş olsun diliyor, kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Allah şifa versin.

haberhodrimeydan.com

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

195 sorgu 0,844 saniyede tamamlandı.